REKLAMASpeed
REKLAMASKOK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 stycznia 2022, 09:15 komentarzy 17

(Fot. Info Iława.)

Tragiczne potrącenie pieszego w Smolnikach (gm. Iława).

Rano w poniedziałek, 17 stycznia mężczyzna w wieku około 50 lat znalazł się tutaj pod kołami samochodu. 


Do dramatycznego potrącenia pieszego doszło na drodze wojewódzkiej pomiędzy Iławą a Sampławą, w odległości około 200 metrów za skrzyżowaniem z drogą w kierunku Smolnik. Jest to teren zalesiony, przy drodze nie biegnie chodnik. 


Według wstępnych informacji pieszy wtargnął pod jadący samochód marki Ford, kierowany przez młodą kobietę. Do wypadku doszło, gdy panował jeszcze mrok i bardzo trudne warunki atmosferyczne. Pieszy odniósł bardzo poważne obrażenia, zagrażające jego życiu. Jego stan określano jako bardzo poważny, wręcz krytyczny; rokowania niestety nie są dobre.

Na miejscu pracują służby, w tym policjanci i strażacy. Jako pierwszy pomocy udzielał strażak z OSP, który najechał na ten wypadek. Inna osoba, która była na miejscu, przekazała nam, że potrącony nie miał żadnych elementów odblaskowych.

AKTUALIZACJA

Tragiczna aktualizacja dotycząca wypadku: niestety nie udało się uratować życia potrąconego mężczyzny. Zmarł w szpitalu. Przyczyna i dokładne okoliczności śmiertelnego wypadku będą teraz badane w toku śledztwa.

Jak dotąd ustalili policjanci,

52-latek wszedł na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego forda, który potrącił mężczyznę. Mieszkaniec gminy Lubawa został przetransportowany do szpitala, gdzie z powodu poniesionych obrażeń zmarł. Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał na sobie elementów odblaskowych.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

17Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Jkka 17 3 miesiące temuocena: 13% 

  Jestem kierowcą. Dostając uprawienia na poruszanie się pojazdem bierzesz również odpowiedzialność za kogoś. Jazda na pełnym gazie (bo widać prosta droga) jest największą głupotą jaką można uczynić. To był człowiek... Równie dobrze mogłaby być to zwierzyna i to kierowca mógł zginąć na miejscu wtedy będziecie komentować, że dzik nie miał kamizelki odblaskowej i latarki, więc to jest to jego wina? Skoro warunki pogodowe nie sprzyjały to należy dostosować prędkość do panujących warunków. Auto wygląda tak jakby zderzyło się z tirem, więc prędkość musiała być naprawdę duża. Mam nadzieję, że Pani odpowie za ten czyn i będą jej towarzyszyć wyrzuty sumienia do końca życia. Pozbawiła kogoś ojca, męża, wujka, dziadka...Należy dwa razy pomyśleć zanim się wrzuci kolejny bieg i doda gazu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Burmistrz 16 3 miesiące temuocena: 89% 

  Jkka najgorsze jest to że ludzie tacy jak ty mają prawo jazdy . Chciałbym zobaczyć twoje umiejętności jako kierowca .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tomek 15 3 miesiące temuocena: 100% 

  Przez przypadek wcisnąłem łapkę w górę przepraszam za pomyłka ten komentarz jest tak idiotyczny że aż szkoda go komentować

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ence pence 14 3 miesiące temuocena: 100% 

  Jkka - dzięki takim inteligentom jak Ty już mamy bezsensowne przepisy, które zrobiły z pieszego świętą krowę. Niedługo strach będzie w ogóle wsiąść za kółko. Piszę to jako kierowca i instruktor nauki jazdy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~stop debilom 13 3 miesiące temuocena: 100% 

  No brawo inteligetny ty . Porównania niemyślącego dzika do człowieka jest poprostu mistrzostwem świata. Taka prawda że dorosly człowiek powinien mieć kamizelkę odblask latarkę. A czemu ? A temu że to jego zasrany obowiązek drogi inteligecie . I tu widać jak bardzo poszkodowany miał w dupi...e swoje i innych bezpieczeństwo. Wiec skoncz bo bredzisz

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wiesiu 12 3 miesiące temuocena: 91% 

  Skoro taki z Ciebie kierowca, to pewnie masz świadomość jak nieposiadanie przez pieszego elementów odblaskowych, skraca czas na dojrzenie go.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nieodśnieżony 11 3 miesiące temuocena: 0% 

  Czy tylko mi się wydaje że odśnieżona jest tylko ta część szyby co pieszy zebrał czaszką?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gustu 10 3 miesiące temuocena: 100% 

  Przecież samochód stał na poboczu jak śnieg sypał. To jak miałby być odśnieżony. A poza tym wypadek zdarzył się przed tym zanim śnieg zaczął sypać, tylko deszcz padał.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gigun 9 3 miesiące temuocena: 0% 

  Może był ubezpieczony

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zxcvbn 8 3 miesiące temuocena: 100% 

  teraz kto zapłaci za zniszczone auto ? piesi chodzą nie tą stroną co powinni, bez kamizelek jak to teraz mają obowiązek, i nie schodzą na pobocze kiedy jadą samochody. gdzie jest policja... bo to rowerzystów takich pełno i pieszych.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kamyk 7 3 miesiące temuocena: 67% 

  droga idealna do awaryjnego hamowania...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Aj aj 6 4 miesiące temuocena: 25% 

  Samochód od Szynaki

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~oj 5 3 miesiące temuocena: 43% 

  gdzie masz to napisane co

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gwóźdź 4 4 miesiące temuocena: 11% 

  Jeszcze szybciej mogła jechać

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~-,- 3 4 miesiące temuocena: 92% 

  Co ma szybka jazda do dzisiejszych porannych warunkow strach bylo wyjsc z domu a co dopiero jechac autem -,- przykra sytuacja bardzo ale nie przesadzajmy z ocenianiem

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Irek 2 4 miesiące temuocena: 94% 

  Szkoda człowieka, jak i samego kierowcy. Na pewno był widoczny i podążał z odblaskiem lub latarką...Posiadam prawo jazdy ponad 20 lat i praktycznie w każdym tygodniu spotykam pieszego przy drodze bez widocznych elementów odblaskowych. Smutne to, że ludzie sami nie biorą odpowiedzialności za własne życie i zdrowie, a potem kończy się to tragedią.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ion 1 4 miesiące temuocena: 96% 

  Masz całkowitą rację. Chodzą ludzie po zmroku jak cielaki. Bez odblasku, bez najmniejszego oświetlenia a przedewszystkim bez instynktu samozachowawczego. Myśli taki że jak on widzi to jego też wszyscy widzą. Mimo wszystko wielka tragedią dla rodziny zmarłego i kierowcy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4767 sekundy