REKLAMApluszak
REKLAMAprofi

W tym artykule poznasz 2 firmy, które są liderami w branży kamieniarskiej oraz szkoleniowej. Kolejną cechą wspólną jest wieloletnie doświadczenie oraz liczne sukcesy zawodowe, które doprowadziły je na sam szczyt. Sprawdź dlaczego warto postawić na Szymona Lacha w kontekście szkoleń biznesowych oraz Kontin decydując się na kamień naturalny.

Szymon Lach - przewaga dla biznesu

Szymon to CEO firmy Sales Leaders, rekruter, trener sprzedaży oraz autor podcastu "Dobra sprzedaż", którego słucha ponad 1.250 sprzedawców. Ponad 10 letnie doświadczenie oraz 780 przeszkolonych osób sprawia, że Szymon Lach jest w czołówce najlepszych trenerów sprzedaży w Polsce. W ofercie dostępnej na stronie https://szymonlach.com/ znajdziesz: Szkolenia zamknięte dla firm -Techniki sprzedaży, Nowoczesny prospekting, Biznesowe wystąpienia publiczne, Techniki negocjacji – poziom podstawowy, Wywieranie wpływu w sprzedaży; Sprzedażowy on the job training oraz Mentoring sprzedażowy. 

Szkolenia zamknięte dla firm

Szymon Lach oferuje pełną i kompletną propozycję szkoleń z zakresu sprzedaży bezpośredniej i online, negocjacji twarzą w twarz i online, wywierania wpływu, prezentacji biznesowych (również online), obsługi klienta, które są przestrzenią do rozwoju przydatnych umiejętności w pracy z klientem i generowaniu dodatkowych zysków dla firmy.

Wszystkie szkolenia dla firm są dokładnie scharakteryzowane. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub jakiegoś tematu nie ma na poniższej liście – skontaktuj się z Szymonem i zapytaj!

Kontin Kielce - polski kunszt i europejski wymiar

Kontin to polska firma specjalizująca się w sprzedaży wysokiej jakości kamienia naturalnego. Na bieżąco śledzi trendy i nowinki w architekturze i wzornictwie, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów, a nawet – wyznacza nowe kierunki w kamieniarstwie. O kamieniu naturalnym wiedzą wszystko, bo pracują z nim od lat. Kontin pozyskuje kamień naturalny wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych dostawców, a ponadto zatrudnia najlepszych kamieniarzy, którzy z ogromną pasją i starannością realizują każdy projekt.

Bagnara Kitchen Selection

To wybór starannie wyselekcjonowanych kamieni szczególnie nadających się do produkcji blatów kamiennych. Tą kolekcję stworzyli fachowcy włoskiej firmy Bagnara, którzy na bazie doświadczeń trzech kolejno zarządzających firmą pokoleń dokonali wyboru tych kilkunastu wyjątkowych kamieni. Kamienie charakteryzują się szczególną trwałością, twardością i bardzo niską nasiąkliwością. Posiadają zatem te wszystkie cechy, którymi powinny charakteryzować się materiały polecane do wykorzystania w kuchni.

Artykuł sponsorowany.

TEMATY polecamy
REKLAMASadek

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.513 sekundy