REKLAMASpeed
REKLAMASKOK

(Fot. Archiwum dworku.)

Weź dzieciaki, albo paczkę znajomych - sezon na kuligi uważamy za otwarty!

W Dworku Andrzejówka niedaleko Iławy i Susza ta zimowa atrakcja jest dostępna, dzięki wspaniałym warunkom pogodowym, już od soboty, 22 stycznia. Dostępne są terminy jeszcze w ten weekend! 


Wystarczy zadzwonić pod numer 516-919-111 i zarezerwować dogodną godzinę. Czekają pięknie zaśnieżone gardzieńskie lasy i urokliwe drewniane sanie - tuż przed tym sezonem specjalnie odrestaurowane i odmalowane wyglądają niczym prawdziwe sanie Mikołaja!


Kuligi jak za dawnych lat tylko w Gardzieniu pod Iławą! Zimowa rozrywka w najlepszym wydaniu dla małych i dużych.

Ilość zdjęć 6

Wreszcie śnieg! A jeśli śnieg, to koniecznie... urokliwy kulig, jak za dawnych lat! Tradycyjna zimowa atrakcja - dla małych i dużych właśnie rusza w Dworku Andrzejówka, położonym zaledwie kilka kilometrów pod Iławą w otoczeniu pięknego świerkowo-brzozowego lasu, skąd niedaleko nad rzekę Osę i jezioro Jeziorak.

Trudno o lepsze miejsce na kulig! Nic dziwnego, że tej wspaniałej zimowej zabawie oddaje się tutaj wiele osób. Dla Was też znajdzie się miejsce w gościnnym dworku i na urokliwie zaśnieżonych leśnych trasach w pobliżu! I to, jeśli tylko macie ochotę, jeszcze w ten weekend.

Około 45-minutowe kuligi organizowane są w przystępnych cenach na saniach i/lub sankach - do wyboru przez gości. Kulig możecie zakończyć, grzejąc się w blasku i cieple ogniska, również z domowym poczęstunkiem. Przepiękne ośnieżone pola i lasy czekają, zadzwoń pod numer 516-919-111, aby zapytać o szczegóły i umówić swoją niezapomnianą rodzinną przejażdżkę! Życzymy miłej zabawy!

Tak wygląda cennik kuligów:

30 zł od osoby - 45-minutowa przejażdżka;
50 zł od osoby - kulig z ogniskiem;
70 zł od osoby - kulig z domową zupą, ciastem i ogniskiem.


Dworek Andrzejówka w Gardzieniu 

Zadzwoń: 516-919-111.
Odwiedź na Facebooku - link.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMASadek
Artykuł załadowany: 0.5307 sekundy