REKLAMAT-mobile
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 stycznia 2022, 13:17

(Fot. ICSTiR.)

Iławska pływalnia w tym tygodniu będzie dostępna dla użytkowników w zmienionych godzinach. Takie zmiany w sposobie organizacji pracy miejskiego obiektu wymusiła trwająca epidemia.

- Może coś wiecie o zamkniętej pływalni? Dzisiaj na drzwiach widniała kartka "Basen zamknięty z powodu braków kadrowych" - to treść jednego ze zgłoszeń, jakie dotarły dziś w tej sprawie do redakcji portalu.

f

Rzeczywiście, przez kilka porannych godzin obiekt był zamknięty. 

- Przyczyną były problemy kadrowe związane z koronawirusem - mówi dyrektor Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Wojciech Żmudziński.

Te problemy dziś uniemożliwiły otwarcie basenu na czas. Już jednak dokonano zmian w organizacji pracy dostępnej załogi i obiekt jest ponownie czynny.

- W tym tygodniu basen będzie dostępny w skróconych godzinach, od 12 do 20 - dodaje szef ICSTiR. 

Co będzie w kolejnym tygodniu, na razie trudno powiedzieć. Decyzje będą podejmowane na bieżąco, w zależności od sytuacji epidemicznej i dostępności załogi.

Red. kontakt@infoilawa.pl. 

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3847 sekundy