REKLAMASpeed
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 lutego 2022, 11:20 komentarzy 3

(Fot. materiały prasowe.)

Osoby, które pod koniec ubiegłego roboczego tygodnia odwiedziły Referat Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Suszu, mogły mieć kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

Stąd apel suskiego magistratu do tych interesantów o obserwację stanu swojego zdrowia i podjęcie odpowiednich kroków, jeśli wystąpią objawy choroby.

Urząd Miejski w Suszu w środę, 2 lutego opublikował komunikat, z którego wynika, że pogarsza się sytuacja epidemiologiczna, a liczba zachorowań wśród pracowników urzędu rośnie.

- Prosimy osoby, które w dniach 27-28.01.2022 r. były w Referacie Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Suszu, o obserwację swojego stanu zdrowia i w przypadku zaobserwowania niepokojących objawów chorobowych o kontakt telefoniczny z najbliższą przychodnią zdrowia lub z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Iławie (tel. nr 89 649 04 20) - zaapelował magistrat w Suszu.

Zgodnie z dzisiejszym raportem Ministerstwa Zdrowia, minionej doby w powiecie iławskim potwierdzono dokładnie 100 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zgonów, powiązanych z Covid-19, nie stwierdzono, a na kwarantannie przebywa 1 399 mieszkańców naszego powiatu. W całym kraju resort zdrowia potwierdza 56 051 nowych zakażeń; wariant Omikron osiągnął 75%. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Tadeusz 3 4 miesiące temuocena: 33% 

  Za GW: Dania zniosła ograniczenia związane z COVID-19.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~008 2 4 miesiące temuocena: 50% 

  Przecież tego straszenia "pandemią" już nikt nie kupuje... Kolejne państwa już sobie odpuszczają i wrzucają covida do worka grypy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jadwiga 1 4 miesiące temuocena: 60% 

  Od kilku lat nie "odwiedzam" suskiego urzędu, zwyczajnie nie ma to sensu. Nie odwiedzając tego miejsca, mam komfort psychiczny jak również wychodzi mi to "na zdrowie".

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMANamioty
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3951 sekundy