REKLAMAZDZ
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 lutego 2022, 08:29 komentarzy 1
Bardzo groźnie wyglądał poranny wypadek, do jakiego doszło na wysokości Smolnik. Te zdjęcia wykonał o 6:40 jadący trasą Iława-Sampława kierowca.

Bardzo groźnie wyglądał poranny wypadek, do jakiego doszło na wysokości Smolnik. Te zdjęcia wykonał o 6:40 jadący trasą Iława-Sampława kierowca. (Fot. nadesłane.)

Trudne warunki drogowe panują na drogach w powiecie iławskim. Od rana na trasach w naszym powiecie policja odnotowała aż trzy zdarzenia.

Jedno z nich, do jakiego doszło na lokalnym odcinku trasy wojewódzkiej pomiędzy Iławą a Sampławą, na wysokości miejscowości Smolniki, jest przyczyną zablokowania tej drogi dla ruchu. Podczas gdy służby pracują na miejscu zderzenia trzech osobówek, kierowcy są zmuszeni wybierać alternatywne drogi.

Problemy także pod Suszem. Tutaj bus wylądował w rowie.

Z kolei w Śliwie (gm. Zalewo) doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym.

Więcej o tych zdarzeniach podamy w aktualizacji.

Kierowcy, noga z gazu! Lokalne drogi są naprawdę śliskie!

Red. kontakt@infoilawa.pl.

Bardzo groźnie wyglądał poranny wypadek, do jakiego doszło na wysokości Smolnik. Te zdjęcia wykonał o 6:40 jadący trasą Iława-Sampława kierowca.

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~ehhh 1 7 miesięcy temuocena: 50% 

    Na trasie do Lubawy stałem w korku od 6:40 do 7:45 i nie ruszali jeszcze...

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMASzkoła2
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7321 sekundy