REKLAMAZDZ
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 lutego 2022, 12:22 komentarzy 1

(Fot. SM LW w Suszu.)

W piątek, 4 lutego br. w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej w Suszu odbyło się symboliczne przekazanie roweru przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych, który trafił do 12-letniego Miłosza - mieszkańca Osiedla Korczaka.

W imieniu chłopca rower odebrała jego mama Agnieszka. W wydarzeniu udział wzięli: Marcin Mądry – prezes SM LW w Suszu, a także Dorota d'Aystetten, dyrektor w Warmińsko - Mazurskim Oddziale Okręgowym Polskiego Czerwonego Krzyża wraz ze współpracownikami.

Rower został pozyskany przez zarząd spółdzielni z zasobów Polskiego Czerwonego Krzyża.

- Poprosiłem mamę Miłosza, aby wykonała kilka zdjęć z pierwszej przejażdżki. Mam nadzieję, że prezent spodoba się Miłoszowi i będzie powodem do radości - powiedział Marcin Mądry.

Przypomnijmy, że jest to już drugi tego typu rower pozyskany przez zarząd spółdzielni. Pierwszy jednoślad został przekazany w 2018 roku.

SM LW w Suszu/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAJeziorak

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Gość 1 4 miesiące temuocena: 100% 

    SUPER

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApolkolonie
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4333 sekundy