REKLAMASpeed
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 marca 2022, 13:25 komentarzy 6

(Fot. materiały inwestora oraz urzędowe.)

Obszerna działka rozciągająca się od ulicy Piastowskiej w kierunku Jeziora Suskiego - to lokalizacja planowanej inwestycji polegającej na budowie w Suszu nowego parku handlowego.

"Zespół budynków handlowo-usługowych", tak dokładnie określa swoje zamierzenie inwestor. Jest nim spółka Wschodnia Team, z siedzibą w Toruniu, zajmująca się m.in. kupnem i sprzedażą nieruchomości, robotami budowlanymi związanymi ze wznoszeniem różnego rodzaju obiektów - mieszkalnych i niemieszkalnych, realizacją projektów budowlanych, czy zarządzaniem nieruchomościami.

Inwestycja w Suszu planowana jest na działce o powierzchni ponad 0,65 ha, położonej przy ulicy Piastowskiej - na wysokości znajdujących się po drugiej stronie drogi ulic Warmińskiej i Korczaka.

Inwestor 22 lutego tego roku otrzymał pozwolenie na budowę. Wcześniej proces oceny złożonych dokumentów przebiegł sprawnie - trwał niemal dokładnie miesiąc. Inwestor może już zatem przystępować do realizacji swojego przedsięwzięcia. 

Jakie sklepy mogą znaleźć się w nowym parku? Jak wynika z ogłoszenia opublikowanego na jednym z portali rynku nieruchomości, w grę mogą wchodzić tacy najemcy jak market Stokrotka, sklep Pepco oraz drogeria, a cały park handlowy ma mieć powierzchnię około 1 500 m2.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

Na tej działce w Suszu planowana jest budowa zespołu budynków handlowo-usługowych.

REKLAMATom-bet

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Kszysztof pe 6 3 miesiące temuocena: 0% 

  Robić źle nie robić też źle już wam we łbach się poprzewracała obiecali wam basen nie dobrze fabrykę puszek też źle a teraz będziecie mieć park

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~robin 5 3 miesiące temuocena: 71% 

  To zwykła ściema Pycia

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dobry 4 3 miesiące temuocena: 80% 

  jednak będzie kfc

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iwona 3 3 miesiące temuocena: 64% 

  Na takim pięknym miejscu, nad jeziorem, robią ten sam błąd co w Iławie, to już nie ma gdzie sklepów budować, tylko na terenach rekreacyjnych? Co za gospodarze bez wrażliwości na piękno przyrody i wyczucia walorów krajobrazu, zgroza

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Suszanka :) 2 3 miesiące temuocena: 56% 

  Piekno? Syf ,pelno meneli ,brud i Bog wie co jeszcze . Jak chcecie krajobraz to na alejke mozna przejsc . A i dobrze ze cos kombinuja z tym miejscem przyda sie cos wiecej w Suszu a nie stoi puste i brzydkie ..oby nie poleglo tylko na plotkach jak niektore juz plany ...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gruszka 1 3 miesiące temuocena: 60% 

  Przecież w tym miejscu nie ma niczego innego poza butelkami od piwa. Lepsza galeria niż gruz i syf wokoło :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApolkolonie
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4491 sekundy