REKLAMASpeed
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 marca 2022, 10:04 komentarzy 12

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

To alejka łącząca teren przy nowym, reprezentacyjnym gmachu iławskiego sądu z jedną z centralnych ulic w naszym mieście - ulicą Sobieskiego. Są ławeczki, a w centralnej części alejki wyspa z nasadzeniami. Byłoby i funkcjonalnie, i dość estetycznie, gdyby... nie odpady wysypujące się z dwóch koszy na śmieci.

Czytelnik (imię i nazwisko do wiadomości redakcji), który powiadomił o tym problemie, alarmuje, że już od niedzieli kosze wyglądają tak, jak na załączonych zdjęciach.

- Niedziela, poniedziałek, wtorek, a śmieci wciąż nieodebrane! - mówi niezadowolony mieszkaniec.

Rzeczywiście, jak sprawdziliśmy, jeszcze w środowy poranek śmieci zalegają przy koszach po obu stronach alejki.

Czy to miejsce, położone co prawda w centrum Iławy, ale ustronnie, zostało przeoczone przez służby odbierające odpady? Jak często w tej lokalizacji powinien odbywać się wywóz śmieci i czy jest to wystarczające? Pytania w tej sprawie kierujemy do urzędu i szczegóły przedstawimy po otrzymaniu odpowiedzi. Tymczasem już teraz, wraz z Czytelnikiem, apelujemy do służb odpowiedzialnych za to miejsce o wizytę i "wiosenne porządki".

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: nadesłane oraz Info Iława.

REKLAMAJeziorak

12Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Adi 12 3 miesiące temuocena: 100% 

  Proszę spojrzeć na nasze miasto turystyczne,syf ,nedza i bieda w kasie miejskiej.Nie stać na posprzatanie ulic po zimie. A stan wizualny ratusza - katastrofa. Sprzedają działki pod budowę kolejnych marketów i galerii handlowych.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sklepowa 11 3 miesiące temu

  Palacze z pobliskiej szkoły będą szczęśliwi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nie zapomnimy Lidla 10 3 miesiące temuocena: 100% 

  Kolejne wybory samorządowe już na jesieni 2023!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kl 9 3 miesiące temu

  Pewnie pierwszy będziesz w tym lidlu robił zakupy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Edyta 8 3 miesiące temuocena: 100% 

  Info Iława i inne lokalne media nagłaśniajcie częściej takie sprawy, może w końcu w tym ratuszu otworzy oczy. Sytuacja brudnego i nieudolnie sprzątanego miasta ciągnie się już 3 rok. To jest dramat, jak można doprowadzić do takiego stanu? Ludzie odpowiedzialni za porządek w mieście OBUDŹCIE SIĘ WRESZCIE!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~icek 7 3 miesiące temuocena: 100% 

  No tak..ale kiedys sprzataly Ilawe firmy miejscowe co by o nich nie mowic zawsze czysciutko i co wazne na czas. Nawet jezeli cos bylo nie tak to wystarczyl jeden telefon i ekipa jechala szybciutko sprzatnac lub wykonac jakos niedokonczona robote.. Tak bylo........ a teraz firmy z zewnatrz np Ostroda ,Dzialdowo ,Prabuty lub inne miasto w pierwszej kolejnosci robi swoje na miejscu a pozniej np nasza Ilawe bo prawdopodobnie chce zaoszczedzic na kosztach. Czasami ale to sa wyjatki zleci troche prac dla ilawskich firm.... Co to znaczy ze ktos komus nie pasuje np w Ratuszu w odpowiednim wydziale..... daje to do myslenia. Pewne firmy ilawskie powinny tylko brac udzial w przetargach np na sprzatanie Ilawy tak jak kiedys ..... Buta do niczego dobrego nie prowadzi....... a Ilawa bedzie nadal miala naturalne laki kwiatowe.............a o zarastajacych chodnikach i placach nie wspomne......

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~szybka akcja 6 3 miesiące temuocena: 95% 

  To jest kpina! Nasze miasto słynęło kiedyś z czystości, ale te czasy niestety odchodzą w zapomnienie. Brawo kolorowy burmistrzu, więcej zajmowania się pierdołami, a mniej dbania o elementarne czynności związane z pełnioną funkcją. Pamiętam jak kpiłeś, podczas debaty w Porcie 110, mając w ręku zdjęcie galerii jazzowej, a twoją wizytówką co zostanie? syf, lodówki dla żuli i hotele dla owadów?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~chrzan 5 3 miesiące temuocena: 80% 

  nowy burmistrz dobrze chrzan trze, z tego co wiem

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hh 4 3 miesiące temuocena: 94% 

  Tak będzie długo dopóki Iławą będą rządzić nieporadni

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jola 3 3 miesiące temuocena: 100% 

  Iława kiedyś była przykładem czystego miasta, przykro się teraz na to wszystko patrzy. Miasto nie zostało nawet dobrze posprzątane po wichurach, które były już jakiś czas temu. Na wyspie młyńskiej tuż obok placu zabaw lezy powalone drzewo i stwarza niebezpieczeństwo...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ostrzyknięte górą 2 3 miesiące temuocena: 100% 

  ~Analogio, ciebie i tak żadna by nie chciała. Ostrzyknięta albo i nie.:)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Analogia 1 3 miesiące temuocena: 11% 

  w ilawie tez kiedys fajne naturalne kobiety chodzily a teraz same ostrzykniete.....przykro sie teraz na to wszystko patrzy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMANamioty
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3663 sekundy