REKLAMAZDZ
REKLAMAZielona aleja 2

We wtorek, 15 marca br. w Warszawie odbyła się uroczysta gala podsumowująca Ogólnopolski Konkurs „Wzorowa Gmina”. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów z terenu całego kraju. Gminę Iława reprezentował Zastępca Wójta Gminy Iława Andrzej Brach.

Gmina Iława została nominowana do konkursu „Wzorowa Gmina” Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Kapituła konkursu doceniła dotychczasowe osiągnięcia samorządu w zakresie poprawy warunków życia mieszkańców oraz wzorową współpracę z przedsiębiorcami. Podczas gali gmina otrzymała Certyfikat „Wzorowa Gmina” w kategorii Lider Rozwoju.

Udział w konkursie to doskonała promocja gminy w kraju. Podczas gali został zaprezentowany film promujący gminę, który zostanie również umieszczony na stronie internetowej organizatora. Ponadto materiały promujące gminę zostaną opublikowane w kwartalniku „Życie Regionów” oraz na stronie internetowej organizatora.

Za wyróżnienie podziękował organizatorom w imieniu Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego jego zastępca Andrzej Brach.

Oprawę artystyczną gali zapewnił finalista programu „Must Be The Music”, wirtuoz gitary Piotr Restecki.

Publikacja Urzędu Gminy w Iławie.

REKLAMATom-bet
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2568 sekundy