REKLAMACatering
REKLAMAmetroouse

(Fot. materiały prasowe.)

Wójt Gminy Iława zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Iława zainteresowanych dofinansowaniem w ramach Programu "Czyste Powietrze" na spotkanie informacyjne.  Spotkanie odbędzie się 28 marca 2022 r. (poniedziałek) o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej mieszczącej się przy ulicy Olsztyńskiej 13 w miejscowości Nowa Wieś. 

Dofinansowanie w ramach Programu "Czyste Powietrze" można uzyskać na:

  • wymianę źródła ciepła,
  • instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej,
  • wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła,
  • mikroinstalację fotowoltaiczną,
  • ocieplenie przegród budowlanych,
  • stolarkę drzwiową i okienną,
  • dokumentację (audyt energetyczny, dokumentację projektową, ekspertyzy).

g

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.  

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu, podczas którego przedstawione zostaną założenia Programu, rodzaje przedsięwzięć oraz warunki dofinansowania, jak również sposób składania wniosków o dofinansowanie oraz zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

Jednocześnie informujemy, że Gmina Iława podpisała porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie i przystąpiła do obsługi Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze".


Mieszkańcy gminy mogą za pośrednictwem urzędu złożyć wniosek o dofinansowanie w formie dotacji z Programu "Czyste Powietrze" oraz otrzymać bezpłatną pomoc w zakresie weryfikacji wniosku pod kątem wymagań Programu.


GMINNY PUNKT KONSULTACYJNO – INFORMACYJNY
PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

Urząd Gminy Iława, ul. Andersa 2A, 14-200 Iława
pok. 217 i 222.
Telefony: (89) 649 08 19, (89) 649 08 23.

Ogłoszenie.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3893 sekundy