REKLAMAprawnik24
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 marca 2022, 11:56 komentarzy 9

(Zdjęcia: Urząd Miejski w Suszu.)

Rozpoczną w pierwszej dekadzie kwietnia, a zakończą - według harmonogramu - już na przełomie lipca i sierpnia bieżącego roku. W zaledwie 4 miesiące planuje zrealizować budowę swojej stacji paliw w Suszu - pierwszej w tej miejscowości - Polski Koncern Naftowy ORLEN.

W ostatnich dniach plac budowy został już oficjalnie przekazany wykonawcy.

Odbyło się też ostatnie spotkanie w sprawie uzgodnień technicznych. Miało miejsce 23 marca. Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski spotkał się z przedstawicielem PKN Orlen S.A. oraz reprezentantami wykonawcy stacji paliw planowanej przy ulicy Iławskiej.

- Po zakończeniu wszystkich uzgodnień technicznych między inwestorem, wykonawcą, a Gminą Susz, nastąpiło oficjalne przekazanie placu budowy wykonawcy - podał urząd miejski.

Planowane rozpoczęcie inwestycji to pierwsza dekada kwietnia. Natomiast oddanie, zgodnie z planem, ma nastąpić już na przełomie lipca i sierpnia bieżącego roku.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Urząd Miejski w Suszu.

REKLAMAPS QUALITY

9Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~radny 9 8 miesięcy temuocena: 40% 

  Co ten grabarz gminy robi na tym zdjęciu ? Nie ma nic wspólnego z budową stacji paliw Orlen wręcz to blokował jak wszystkie inwestycje w Suszu.Droga i chodniki od strony Iławy to kpina jakaś w tych czasach.Wynoś się już z urzędu i zabieraj tego swojego klakiera przewodniczącego rady

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~KKris 8 7 miesięcy temuocena: 100% 

  Dobry Burmistrz, bardzo dużo zrobił dla gminy i miasta. Tak trzymać.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sus 7 8 miesięcy temuocena: 73% 

  Bardzo dobry Burmisrz!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~KK 6 8 miesięcy temuocena: 65% 

  Co się czepiasz człowieka?, miej szacunek do drugiego człowieka. Więcej empati.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kempa 5 8 miesięcy temuocena: 68% 

  Potraficie tylko krytykować. Co sami zrobiliście?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Xyz 4 8 miesięcy temuocena: 50% 

  Nic. Albo inaczej. Też nic. No bo nikt z gminy nie zrobił nic poza zdjęciami dla tej inwestycji. Różnica jest taka, że my tez nic za to nie dostaliśmy. A niektórzy wzięli 20 tys. Widzisz tę różnicę?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sąsiad 3 8 miesięcy temuocena: 50% 

  Może na koniec Burmistrz i jego ludzie zobaczą na czym polega budowa ekspresowa, ( na naukę za późno). Bez ogonów i stwarzaniu jakiś wymyślanych problemów.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Czytelnik 2 8 miesięcy temuocena: 57% 

  Dostanie darmowego hot-dogada tę propagandę:) Ruszy budowa sklepów po tartaku to i jakiś szlafroczek z Pepco się znajdzie. Pyciu pyciu kiedy ta emerytura? Człowiek, który w ostatniej kadencji nie zrobił nic, dostał podwyżkę 20 tys. Taki to pożyje. Młodzi bierzcie się za to miasto.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Suszarka 1 8 miesięcy temuocena: 72% 

  Przeciez Pietrzykowski nie ma nic wspólnego z tą budowa. I ten tekst na stronie Susza że to niby po spotkaniu z nim przekazano teren na budowę. Propaganda godna TVP. Ale zawsze można sobie focie strzelić i pokazywać że to jego zasługa chociaz nie miał z tym nic wspólnego. Niech się weźmie za naprawę drogi dojazdowej do Orlenu bo to katastrofa żeby dopuścić do sytuacji gdzie był remont odcinka od Iławy do Susza a pominięto i nie wyremontowano około 1 kilometra drogi w samym Suszu. Brawu burmirtrz

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Hullo2
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5133 sekundy