REKLAMARtv
REKLAMAin meble

(Fot. Info Iława.)

Na zewnątrz szaro, buro i ponuro? Nie w Zielonej Alei - centrum ogrodnicze w Nowej Wsi pod Iławą działa pełną parą już od ponad tygodnia, zachęcając i inspirując do zielonej rewolucji - także w Twoim życiu!


W ich ogrodach już kwitną pierwsze krzewy - i te typowo ozdobne, reprezentacyjne, i użytkowe, które latem dadzą Ci tryskające witaminami i smakiem owoce. A wczesnowiosenne kwiatki mienią się wszystkimi wesołymi kolorami, o jakich tylko możesz pomyśleć. To już pora - Ty też poszukaj dla nich miejsca na swoim balkonie albo tarasie, a na pewno odwdzięczą się swoim zachwycającym i poprawiającym humor wyglądem.


Bratki, stokrotki, prymulki - to te barwne kwiatuszki otwierają nowy sezon, po zimowej przerwie budząc do życia ogrody i parapety balkonów.

- Te gatunki zimy się nie boją! :-) Można je śmiało sadzić na zewnątrz, nawet jeśli utrzymują się przygruntowe przymrozki. Pozwalają nam cieszyć się wiosną już na samym początku nowego sezonu - mówią pracownice "Zielonej Alei", zawsze chętne, aby pomóc i doradzić klientom.

Jak dodają panie, odwiedzający centrum pytają już o "balkonowe królowe": obficie i barwnie kwitnące pelargonie i surfinie. Tutaj potrzebna jest jeszcze chwilka cierpliwości: powinny być zaraz po Świętach.

Tymczasem Waszej uwadze polecają się wspomniane gatunki wczesnowiosenne, a także krzewy. Niektóre właśnie teraz kwitną.

- Krzewy, które obecnie kwitną w naszych ogrodach, to dereń jadalny (owocuje pod koniec lata - owoce zawierają dużo witaminy C), a także wiśnie japońskie o przepięknych kwiatach - polecają panie z "Zielonej Alei".

To też dobra pora, aby pomyśleć o nawożeniu. Ogrodnicze centrum w Nowej Wsi przyjdzie Ci z pomocą - także, jeśli szukasz nawozu ekologicznego; jest tutaj coraz szerszy wybór właśnie takich produktów.

A jeśli na prace na zewnątrz wciąż jest dla Ciebie za chłodno, zajmij się... kwiatami domowymi! One również pięknie Ci się odwdzięczą za poświęcony czas i troskę. Świetny efekt uzyskasz, przesadzając je do nowej, dobrze odżywionej ziemi - postaw przy tym na nową donicę, a będzie jeszcze piękniej! W "Zielonej Alei" znajdziesz szeroki wybór donic - tych efektownych, eleganckich, ale też tematycznych i zabawnych - każdy znajdzie coś specjalnego dla siebie! Bogatą ofertę dekoru uzupełniają propozycje typowo wielkanocnych ozdób i akcesoriów. A hitem są teraz... suszone trawy. Pokaźne, ze spektakularnymi "pióropuszami", umieszczone w ładnej donicy albo wazonie każdemu wnętrzu dodadzą splendoru na święta!


Po ozdoby, sadzonki i kwiaty, a także mnóstwo wiosennej inspiracji zaprasza "Zielona Aleja"! Nowa Wieś, ul. Neptuna 13.


Już wiosna - obudź swój ogród i balkon do życia z "Zieloną Aleją"!

Ilość zdjęć 48

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAskup złomu
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5501 sekundy