REKLAMAincome2
REKLAMAOlszta

Studio Figura Iława swoje wielkie otwarcie świętowało 24 września 2021 r. Teraz serdecznie zaprasza wszystkie Kobiety na wyjątkowe wydarzenie - Dni otwarte 20-21 kwietnia!

Studio Figura Iława powstało dzięki połączeniu trzech doskonale wyposażonych stref: fitness, wellness oraz kosmetologii estetycznej. Na miejscu powita nas zastęp specjalistek, które podczas pierwszej konsultacji przygotują indywidualny program treningowy. Na życzenie Klientki zostaje sporządzona także specjalna, spersonalizowana dieta, która przy wsparciu dostępnych w gabinecie autorskich suplementów i kosmetyków przyspieszy osiągnięcie rezultatów. Każda z kobiet może zadbać o swoją piękną i smukłą figurę tak, jak lubi!


Różnorodność urządzeń, suplementów oraz kosmetyków zapewnia kompleksowość w każdym calu. 
Każda z Klientek w Studio Figura Iława bez trudu zrealizuje swój cel!


- Wiele Pań korzysta już z naszych stacji treningowo-zabiegowych i osiąga swoje cele, ale jeszcze są osoby, które się wahają, dlatego postanowiłyśmy zorganizować Dni otwarte dla wszystkich Kobiet - mówi właścicielka Studio, Joanna Bejer.

- Tego dnia przygotowałyśmy moc atrakcji, każda z Pań może się umówić na darmową konsultację i skorzystać z trzech stacji treningowo-zabiegowych ze strefy fitness i wellness. Będzie też można spróbować i wypróbować nasze kosmetyki i suplementy. Panie będą mogły zapisać się na zabieg na twarz i ciało w promocyjnych cenach. Przygotowałyśmy dla Was vouchery o wartości 500 zł, 1 000 zł i 1 200 zł, które można wygrać podczas naszej zabawy 20 i 21 kwietnia. Czekają również MEGAkarnety na strefę z kosmetologii estetycznej, jak i strefę fitness. Będą one tego dnia dostępne w naszym Studio. Już nie możemy się doczekać! - mówią dziewczyny pracujące w Studio.

21 kwietnia o godz. 18.00 czekają dodatkowe niespodzianki, m.in.: specjalne pokazy, poczęstunek i "Party Times".


Nie czekaj i wpadnij na niesamowity event tylko dla Kobiet do Studio Figura Iława! Startujemy o godz. 10.00, ul. Wiejska 1/4.


Dziewczyny pracujące w Studio o Dniach otwartych: Już nie możemy się doczekać! Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAskup złomu
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.2991 sekundy