REKLAMApluszak
REKLAMASadek

(Zdjęcia: ICK.)

Dwie okazje uczczono na wczorajszym wernisażu wystawy iławskiego rzeźbiarza oraz wieloletniego pracownika Iławskiego Centrum Kultury Krzysztofa Nowickiego. To 40-lecie jego pracy twórczej, a także przejście na zasłużoną emeryturę.

Na wernisażu wystawy prac twórcy w ICK można było zobaczyć bogatą kolekcję jego rzeźb, poświęconych głównie przyrodzie naszego regionu, a także tematyce sakralnej; zaprezentowano też przedmioty sztuki użytkowej. 

Autor, Krzysztof Nowicki, już od 4 dekad aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym i artystycznym, tworząc, wystawiając, biorąc udział w plenerach i spotykając z odbiorcami - mieszkańcami i turystami. Tę działalność łączył z pracą w Iławskim Centrum Kultury, gdzie zajmował się kinem. Wczoraj, na pożegnanie w związku z przejściem na emeryturę, otrzymał od załogi ICK pamiątki i upominki, a także podziękowania i życzenia, aby czas na emeryturze stał się okazją do realizacji kolejnych twórczych zamierzeń.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: ICK.

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.414 sekundy