REKLAMApluszak
REKLAMASadek

(Fot. materiały MathRiders.)

Wesoła zabawa i wakacyjna beztroska, ale też aktywności rozwijające potencjał dzieci i zaszczepiające w nich nowe pasje. Taki jest program letnich półkolonii z MathRiders, organizowanych rokrocznie już od kilku lat w Iławie. 

Są dostępne ostatnie miejsca na turnusie od 18 lipca! Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej! Tel. 506 813 361.

- Na te wakacje mamy wiele nowości. Zawsze czymś staramy się zaskoczyć naszych uczestników i tak też będzie tym razem - mówi Teresa Laskowska, właścicielka MathRiders.

Wśród propozycji: zabawa z elementami nauki podczas eksperymentów oraz doświadczeń fizycznych i chemicznych, a także rękodzieło i twórcze warsztaty. Dzieci będą miały okazję poznać tajniki wyrobu zapachowych mydełek. Aktywny wakacyjny czas wypełnią im także wycieczki z licencjonowanym przewodnikiem Dariuszem Paczkowskim oraz warsztaty rzeźbiarskie pod okiem Marka Kałuży. Nie zabraknie też warsztatów z technologii 3D. W tym roku NOWOŚĆ: po raz pierwszy warsztaty pszczelarskie!

Dzieciaki wezmą pod swoje skrzydła wykwalifikowani opiekunowie. Małe, rówieśnicze grupy i moc ekscytujących nowych doświadczeń czekają. "Lato z MathRiders" pomoże dzieciom zawrzeć nowe przyjaźnie i spędzić wakacyjny czas aktywnie i radośnie. Jeszcze można się zapisać!


LETNIE PÓŁKOLONIE Z MATRIDERS 2022

Zajęcia będą prowadzone od poniedziałku do piątku.
W godzinach 10-14.
W godzinach 10-16 (z obiadem).

Miejsca są wciąż dostępne na turnusie: 18-22 lipca. 

Kontakt w sprawie zapisów; dodatkowe informacje:
tel. 506 813 361;
e-mail: ilawa@mathriders.pl;
osobisty: w siedzibie MathRiders na ulicy Sobieskiego 20B w Iławie.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.634 sekundy