REKLAMAZDZ
REKLAMAPatrz

(Fot. materiały MathRiders.)

Wesoła zabawa i wakacyjna beztroska, ale też aktywności rozwijające potencjał dzieci i zaszczepiające w nich nowe pasje. Taki jest program letnich półkolonii z MathRiders, organizowanych rokrocznie już od kilku lat w Iławie. 

Właśnie poznaliśmy ofertę 2022. Ruszyło też przyjmowanie zapisów - aby zgrać ze sobą wszystkie rodzinne plany, najlepiej już teraz wybierz pasujący turnus i zarezerwuj miejsce!

- Na te wakacje mamy wiele nowości. Zawsze czymś staramy się zaskoczyć naszych uczestników i tak też będzie tym razem - mówi Teresa Laskowska, właścicielka MathRiders.

Wśród propozycji: zabawa z elementami nauki podczas eksperymentów oraz doświadczeń fizycznych i chemicznych, a także rękodzieło i twórcze warsztaty. Dzieci będą miały okazję poznać tajniki wyrobu zapachowych mydełek i zapoznają się z ebru - turecką techniką zdobienia papieru. Aktywny wakacyjny czas wypełnią dzieciom także wycieczki z licencjonowanym przewodnikiem Dariuszem Paczkowskim oraz warsztaty rzeźbiarskie pod okiem Marka Kałuży. Nie zabraknie też warsztatów z technologii 3D.

Dzieciaki wezmą pod swoje skrzydła wykwalifikowani opiekunowie. Małe, rówieśnicze grupy i moc ekscytujących nowych doświadczeń czekają. "Lato z MathRiders" pomoże dzieciom zawrzeć nowe przyjaźnie i spędzić wakacyjny czas aktywnie i radośnie. Ruszyły zapisy!


LETNIE PÓŁKOLONIE Z MATRIDERS 2022

Zajęcia będą prowadzone od poniedziałku do piątku.
W godzinach 10-14 - koszt: 350 zł.
W godzinach 10-16 (z wliczonym obiadem) - koszt: 550 zł.
Terminy turnusów do wyboru: 27 czerwca - 1 lipca, 4 - 8 lipca, 11 - 15 lipca, 18-22 lipca.

Kontakt w sprawie zapisów; dodatkowe informacje:
tel. 506 813 361;
e-mail: ilawa@mathriders.com;
osobisty: w siedzibie MathRiders na ulicy Sobieskiego 20B w Iławie.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMASadek
Artykuł załadowany: 0.258 sekundy