REKLAMAŻabka
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 kwietnia 2022, 11:23 komentarzy 1

(Fot. materiały Urzędu Miasta w Iławie.)

- Rozpoczynamy wakacyjną promocję miasta Iławy na portalach społecznościowych o zasięgu krajowym. Do promocji wykorzystywać będziemy wszystkie możliwe narzędzia dostępne na Instagramie i Facebooku - posty, relacje i tzw. rolki, które mają bardzo duży potencjał w promowaniu miejsc. Nasza kampania jest kontynuacją ubiegłorocznej akcji pn. Polskie Wakacje, w której Iława brała udział - podaje Urząd Miasta w Iławie.

- Marketing internetowy jest wtedy skuteczny, gdy zajmują się nim profesjonaliści z zakresu social mediów, kreacji i komunikacji oraz programiści, którzy szybko wyłapują zmiany algorytmów i potrafią celnie dopasować reklamę do grona odbiorców i ich potrzeb. Dlatego też powierzyliśmy to zdanie profesjonalnej firmie - mówi Beata Furmanek, kierownik Wydziału Komunikacji Społecznej. 

f

Na potrzeby kampanii opracowany i uruchomiony został nowy  "landing page" www.urlopwilawie.pl, który ma spełniać zadania miniprzewodnika.

Znaleźć tam można m.in. atrakcje, wydarzenia i ofertę noclegów w Iławie. Na tę właśnie stronę przekierowane będą wszystkie te osoby, które będą zainteresowane spędzeniem swojego czasu wolnego nad brzegiem Jezioraka w Iławie.

- Razem z firmą marketingową woway opracowaliśmy szereg kreacji promocyjnych miasta Iławy, które będą nieustannie emitowane w sieci i dodatkowo opłacane, by zwiększyć ich zasięgi. Kreacje dopasowane będą oczywiście do okresu, pory roku - dodaje Furmanek.  

Dodatkowo uruchomione zostało wparcie promocyjne wydarzeń organizowanych przez Iławskie Centrum Kultury oraz Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. Kampania promocyjna Iławy trwać będzie do końca roku. Agencja w ramach współpracy z miastem wesprze promocyjnie także takie działania wydziału, jak konsultacje społeczne, budżet obywatelski czy loteria PIT. 

- Kreacje urlopowe puszczamy w ponad 90% na Polskę ze zwiększonym naciskiem na regiony, przez które przebiega trasa Pendolino. Odwrotnie pracować będziemy z kreacjami imprezowo-koncertowymi, tu mocny nacisk damy na Iławę i okolice - mówi Radosław Sikorski, opiekun kampanii z agencji woway.

Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMAJeziorak

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Mark 1 miesiąc temuocena: 100% 

    W dzisiejszych czasach kiedy jest moda i szybko nie zniknie na rower mogła by być reklama ścieżki rowerowej z Iławy no NML przebiegającej w dużej mierze lasem po rozebranej linii kolejowej. Od strony NML na wybudowanej ścieżce jest latem duży ruch. Chciałbym się dowiedzieć co stoi na przeszkodzie budowy ścieżki rowerowej do istniejącej już ścieżki z NML.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMANamioty
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5222 sekundy