REKLAMAOrange
REKLAMAmetroouse

(Fot. WM UW w Olsztynie.)

Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński znalazł się wśród laureatów przyznawanych przez marszałka województwa wyróżnień Laury „Najlepszym z Najlepszych”. 

W czwartek, 28 kwietnia br. zostały przyznane Laury „Najlepszym z Najlepszych”.

Wyróżnienia te są przyznawane przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego już od 19 lat. Laury „Najlepszym z Najlepszych” stworzono z myślą o tym, by uhonorować tych spośród nas - mieszkańców Warmii i Mazur - którzy osiągają sukcesy na arenie ogólnopolskiej, a nawet szerszej, europejskiej i światowej. Konkurs jest organizowany przez marszałka województwa i udział w nim jest bezpłatny.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego, przyznano Laury za osiągnięcia w 2021 roku. W dziesięciu kategoriach wybrano 29 laureatów. 


Gmina Iława również została uhonorowana. Wyróżnienie w kategorii „Osobowość” otrzymał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.


Kapituła konkursu doceniła jego działalność jako samorządowca na płaszczyznach inwestycyjnej, proekologicznej, edukacyjnej, społecznej, na rzecz seniorów oraz sportowej.

- Naszych laureatów, niezależnie od dziedziny, wyróżnia przede wszystkim odwaga, determinacja i świadomość własnej wartości - mówi marszałek, Gustaw Marek Brzezin. - Wiara w to, że czymkolwiek się zajmują, robią to najlepiej, jak potrafią i jest to godne pokazania światu. Swoje talenty wykorzystują tak, że wyróżniają się w kraju, Europie i na świecie. Często realizują pomysły, na które nikt wcześniej nie wpadł. Robią coś po raz pierwszy w historii. Taki rodzaj pewności siebie - pozbawiony pychy, ale oparty na rzetelnej pracy i doskonaleniu, szczególnie cieszy gospodarzy województwa. To dla nas obietnica rozwoju i pomyślności. Mamy w Was godnych zaufania współpracowników w dziele budowania dobrobytu Warmii i Mazur - dodał. 

Oficjalną część gali zakończył koncert Cleo.

Na podstawie: UM woj. WM w Olsztynie /red. Robert Jankowski, UG Iława.
Publikacja Urzędu Gminy w Iławie.

REKLAMATom-bet
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3644 sekundy