REKLAMAZDZ
REKLAMAUsługi koparką

(Fot. Leśna Osada.)

Co stanowi o udanej imprezie integracyjnej, okolicznościowej? Przede wszystkim ludzie, klimat! Jak mało kto potrafi o niego zadbać Zbigniew Urzędowski - w końcu zajmuje się tym od ponad 30 lat! I chociaż zbliża się do wieku emerytalnego, to sił, zapału i energii wciąż mu nie brakuje. Starczyło ich, by własnymi siłami wznieść nowe miejsce imprez, spotkań i integracji - poznajcie Leśną Osadę "U Zbyszka" w Starzykowie koło Iławy!


Rezerwacje: tel.  698 163 103, 512 180 036.


- Najważniejsze, żeby się tym zajmować? Lubić ludzi! - mówi bez wahania Zbigniew Urzędowski, który w całej gminie Iława słynie z organizacji imprez integracyjnych, okolicznościowych. - Spotkania z ludźmi sprawiają mi radość i przede wszystkim dlatego to robię, nie dla pieniędzy. A moi goście to czują, wiedzą, że są mile widziani i czują się u mnie swobodnie.

Swobody nie brakuje w nowej "Leśnej Osadzie" pana Zbyszka. Wzniósł ją - uwaga! - od podstaw własnymi rękami, z drewna pochodzącego z tutejszego lasu. 

- Jako stolarz z wykształcenia dałem radę. Lubię mieć ręce zajęte, najgorsza dla człowieka jest bezczynność. Pracowałem tu od lutego - wyjaśnia.

Tak w kilka miesięcy powstało plenerowe, ale zadaszone miejsce spotkań i integracji, ze wszystkimi niezbędnymi instalacjami. Osada wita odwiedzających ogrodzeniem niczym w pradawnym pruskim grodzisku. Znajdujące się wewnątrz drewniane wiaty pomieszczą nawet około 200 osób, a sam teren jeszcze więcej. Jest też oczywiście miejsce do tańca, a w największej altanie - przestrzeń, by rozpalić tam ognisko. Buzujące w palenisku wśród ław płomienie zwłaszcza po zmroku robią atmosferę! 

Leśna Osada "U Zbyszka" w Starzykowie zaprasza na niezapomniane imprezy i spotkania przy grillu i ognisku!

Ilość zdjęć 31

Jest tu wszystko, czego trzeba, aby dobrze wypocząć na łonie natury. Przestrzeń, świeże i pachnące lasem powietrze, kojąca oczy zieleń. Dla aktywnych: przygotowane boisko do piłki siatkowej i sprzęt do plenerowych gier i zabaw. I oczywiście - kulinaria! Jak wiadomo, w plenerze wszystko smakuje lepiej. Tutaj posmakujecie przede wszystkim wyśmienitych specjałów prosto z ogniska i grilla. Gospodarz nie ukrywa, że świetnie się czuje w kuchni.  

- Niektóre przepisy latami doskonaliłem, żeby uzyskać ten smak. Na przykład: karkówka. Nieumiejętnie pieczona na grillu wyjdzie sucha jak podeszwa! Moim sekretem jest wypieczenie mięsa najpierw w piekarniku, a dopiero później zarumienienie na grillu. Wychodzi mięciutkie i w smakowitym sosie. Podajemy zwykle z ziemniaczkami z grilla, goście to danie uwielbiają! - opowiada. 

Kiełbaski z ogniska, grillowana kaszanka, to inne z tutejszych specjałów, a menu zależy też oczywiście od gości. Wzięciem cieszą się dania polskiej kuchni - żurek, bigos.

Pan Zbyszek nie tylko króluje przy grillu, ale też za stanowiskiem DJ-a. Jest gospodarzem z prawdziwego zdarzenia: animatorem, który poprowadzi tańce, atrakcje, zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci. Z dodatkowych atrakcji dostępne są organizowane po sąsiedzku konne przejażdżki, także z instruktorem, a także wycieczki po leśnych ścieżkach zgromadzonymi w kolekcji gospodarza zabytkowymi pojazdami.

- Po prostu dbam o to, żeby to był wesoły, dobrze wspólnie spędzony czas. Ludzie naprawdę tego potrzebują - podkreśla. - I jest dla mnie największą satysfakcją, że wracają. Jest mnóstwo grup, dla których już wiele imprez zorganizowałem. Teraz, gdy już roznosi się wieść o mojej nowej "Leśnej Osadzie", telefon coraz częściej dzwoni - uśmiecha się.

Pierwszy sezon imprez w nowej Leśnej Osadzie "U Zbyszka" ruszy w połowie maja. Rezerwujcie swój termin niezapomnianego, klimatycznego spotkania w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych! Organizowane są też wydarzenia integracyjne: klasowe i firmowe. Można powierzyć organizację całej imprezy, łącznie z jedzeniem, muzyką i atrakcjami, gospodarzowi, albo wynająć sam teren.


Leśna Osada "U Zbyszka"

Starzykowo 3A
Tel.  698 163 103, 512 180 036.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3874 sekundy