REKLAMAReporter
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 maja 2022, 09:13 komentarzy 20

(Fot. materiały inwestora.)

Jedna z marek nie jest nowością; druga wraca do Iławy po pewnej przerwie. Znamy dwóch nowych najemców ERA Parku Handlowego, który będzie największym tego typu obiektem w naszym mieście.

Drogeria Rossmann i obuwniczy Deichmann, to dwa kolejne sklepy, o których otwarciu w ERA Parku Handlowym w Iławie poinformował branżowy portal propertynews.pl. Sklep Rossmanna, o powierzchni 460 m2, będzie już trzecią placówką tej sieci w naszym mieście - po drogeriach działających w Galerii Jeziorak i parku handlowym A Centrum. Natomiast Deichmann to marka, która wraca do Iławy. Salon obuwniczy tej sieci w przeszłości funkcjonował już w Galerii Jeziorak, jednak został zamknięty.

Wśród innych, ogłoszonych wcześniej, najemców lokali handlowych w nowo budowanym centrum, o których już informowaliśmy na portalu, będą: ogłoszony jako pierwszy Martes Sport, trzy marki polskiego odzieżowego giganta, spółki LPP: Sinsay, Cropp i House oraz spożywczy dyskont ALDI.

Podsumowując: ze znanych 7 najemców trzy to sklepy, których obecnie nie ma w Iławie (Deichmann, Sinsay, ALDI). Reszta marek już ma swoje placówki w naszym mieście.


Jak podaje firma Mallson Property Group, zajmująca się komercjalizacją budowanego przy Alei Jana Pawła II obiektu, ogółem będzie tam 20 sklepów i parking na 230 miejsc. Otwarcie ERA Parku Handlowego w Iławie planowane jest na pierwszy kwartał 2023 r. Będzie to czwarty w kraju park handlowy pod tym szyldem - obok działających już w Radomsku, Wieluniu oraz warszawskim Rembertowie.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

Fot. Czytelnik.

REKLAMASadek

19Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~ina 19 3 dni temuocena: 100% 

  a moze tak TARA ,

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Beata 18 7 dni temuocena: 100% 

  Póki im się opłaca sprzedawać puty będą budować te sklepy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jacek 17 7 dni temuocena: 20% 

  Rada miejska "bierze" od wielkich imwestorow i dobija maly handel lokalny. Piekna dzialke obok hotelu TiFi oddali pod Lidla. Jaki poziom intelektualny rady miejskiej, takie i inwestycje.Pozdrawiam

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do biedronki 16 6 dni temuocena: 100% 

  Tylko że nie zabezpieczono. A to "zasługa" jednej z poprzednich rad miejskich. Z kolei z doświadczeń innych miejscowości wynika, że inwestorzy często planami zagospodarowania przejmują się tyle, co tzw. zeszłorocznymi śniegami. Takie mamy "porządki" w naszym państwie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~biedronka 15 6 dni temuocena: 100% 

  ~raczej pudło jest jeszcze plan zagospodarowania przestrzennego, którym można takie sprawy zabezpieczyć.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bolo 14 7 dni temuocena: 50% 

  Jak to zawsze bywa w polityce - to nie ja, to inni ;) Nieważne, kto, kiedy, czy też w której sprawie jednakże generalnie społeczeństwo sobie, a politycy sobie :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~raczej pudło 13 7 dni temuocena: 100% 

  Piękna działka obok hotelu TiFi już od dawna nie należała do miasta. Tylko do właściciela hotelu. A więc z utyskiwaniem nad poziomem intelektualnym aktualnej Rady trafiłeś jak kulą w płot.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dego 12 7 dni temuocena: 32% 

  Jeszcze trochę i Iława się będzie niemiecka...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do dzieła 11 7 dni temuocena: 86% 

  To kto ci przeszkadza zbudować w Iławie własną, polską galerię handlową? Masz forsę, to ją stawiaj. A temu "ktosiowi" z dołu odkupić od Niemców ciepłownię miejską? Do dzieła!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ktoś 10 7 dni temuocena: 53% 

  Powoli wszystko przejmowane przez zagraniczne koncerny. Nawet ciepłownię sprzedali Niemcom. Widać Iława ma być niemiecka, ale już nie zaborem, ale demokratycznie, wolnorynkowo.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mig 9 7 dni temuocena: 13% 

  Jeżu to bendom aż 3 Rossmanny? Brak srajtaśmy nam nie straszny! :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wolnoć Tomku... 8 7 dni temuocena: 63% 

  A ty w ramach protestu przeciwko tym sklepom możesz do nich nie wchodzić. Przecież możesz podcierać się liśćmi łopianu. Lub wiązkami słomy jak za dawnych czasów.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~John9 7 8 dni temuocena: 40% 

  Cudownie kuźwa a gdzie zarobić żeby wydać panowie ??? Włodarze nieudolni.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do 1 6 7 dni temuocena: 86% 

  Zarabia się tylko na produkcji? Czyżby? A co z transportem, handlem i przeróżnymi usługami? Tam się nie zarabia? Bez tych form działalności wyroby zakładów produkcyjnych pozostałyby na terenie tych zakładów jak zupełnie zbędne, bo niewywiezione i niesprzedane. Mogliby je najwyżej zabierać sobie do domu ich wytwórcy i prowadzić później handel wymienny z pracownikami innych zakładów produkcyjnych. Czyli wymieniać na rynku np. gwoździe lub papę na podpaski albo wspomniany już papier toaletowy. A jak przychodzą poważne kryzysy to w pierwszej kolejności zamykane są właśnie... zakłady produkcyjne.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~1 5 7 dni temuocena: 43% 

  Zarabia się na produkcji, a nie pośrednictwie. Poza tym jak przyjdzie kolejny kryzys to zamkną te sklepy i wiatr będzie hulał bo właściciel będzie się martwił o siebie, a nie o jakąś tam placówkę w Iławie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jasiu leniuszek? 4 7 dni temuocena: 82% 

  To włodarze miasta mają szukać ci robotę? Lub zbudować ci fabrykę? Nieudolny to jesteś raczej ty.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dudek 3 7 dni temuocena: 85% 

  Chłopie toć tu rośnie tyle sklepów w mieście że strzelam z 50 miejsc lekko będzie. Iława nadal ma 2 msce po Olsztynie ze stopą bezrobocia, w jakich czasach się zatrzymałeś? Praca jest, a że kasy mało, to "zasługa" tych "rządzących krajem"

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dobra rada 2 7 dni temuocena: 100% 

  Jak to gdzie, możesz zatrudnić się w jednym sklepie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~TNS Hiphop 1 8 dni temuocena: 86% 

  W stolarni, u poddostawcy niemieckich firm. Szukają do roboty. Opłaca się, bo już za pięć dniówek można kupić chińskie buty niemieckiej marki.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4121 sekundy