REKLAMASpeed
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 maja 2022, 09:57 komentarzy 2

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Jedna z najbardziej kolorowych wiosenno-letnich imprez, Holi Święto Kolorów, które co sezon opanowuje około 300 różnych miejsc na mapie Polski, już w ten weekend zawita do Iławy.

Holi Święto Kolorów to polska edycja słynnego święta radości, które przywędrowało do nas z Indii. W Polsce i Europie przyjęło się ono szczególnie wśród młodych ludzi, którym frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami we wszystkich kolorach tęczy. Proszki te są nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

- Ludzie, bez względu na wiek, przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które przez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja, aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment - mówi jeden z organizatorów polskiej edycji.

Co właściwie czeka na uczestników Holi Święta Kolorów?

Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJ-a wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

W tym roku Holi Święto Kolorów zagości w około 300 miastach i miejscowościach w całej Polsce, w tym w Iławie.

Oto szczegóły organizacyjne lokalnej edycji tego wydarzenia.


Holi Święto Kolorów w Iławie

15 maja 2022
14.00 – 18.00
Teren przy Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym (przy basenie).
Wstęp: bezpłatny.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Pytający 2 miesiąc temuocena: 100% 

    Czym jest indyjskie Święto Holi? Jakie ma podłoże i o co w nim chodzi? Czy składniki użyte do barwników będą hipoalergiczne?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Johny 1 miesiąc temuocena: 50% 

    Ostatnie pytanie ma sens, resztę polecam sprawdzić w internecie, najlepiej w domu, bez wychodzenia...

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAChełmzyca
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4571 sekundy