REKLAMAZDZ
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 maja 2022, 11:41 komentarzy 3

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Wiemy coraz więcej o programie tegorocznego Festiwalu "Nad Jeziorakiem" w Siemianach; to bez wątpienia flagowa i organizowana z największym rozmachem impreza pod szyldem gminy wiejskiej Iława.

Na format wydarzenia - zgodnie z jego wieloletnią formułą - składają się koncerty, ale też wieczorne występy kabaretów. Dzisiaj news o tej drugiej części festiwalowego programu.

Jak podał dziś główny organizator imprezy, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, w sobotę, 23 lipca w amfiteatrze w Siemianach wystąpi kabaret Ani Mru-Mru. To słynna polska grupa tworzona przez Marcina Wójcika, Michała Wójcika i Waldemara Wilkołka. Również na sobotę zaplanowany jest koncert  Raya Wilsona, byłego wokalisty kultowego Genesis.

Natomiast muzyczną gwiazdą piątkowego wieczoru (22 lipca) będzie zespół Varius Manx z wokalistką Kasią Stankiewicz.

W tym roku Festiwal "Nad Jeziorakiem" w Siemianach odbędzie się już po raz 16.

Nowe wieści o programie Festiwalu "Nad Jeziorakiem" w Siemianach przekazał dziś główny organizator tej imprezy, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~estradowy konsument 3 4 miesiące temuocena: 57% 

  Kabarety to były kiedyś. Teraz to są"wymuszacze śmiechu". Trzeba wypić kilka piwek żeby śmiać się z tych ich dowcipów. Prostota programu obecnych kabaretów polega wyłącznie na odruchowym reagowaniu na gagi czy wypowiedź bezpośrednio odnoszącą się do osoby czy sytuacji. Inna sprawa że obecne kabarety w dużym stopniu wpisały się poprzez przynależność do "szołbiznesu" do tzw.elit co z góry ustawia "polityczność" ich programów. Osobiście brakuje mi dialogów podobnych do tych jakie prowadzili Laskowik i Smoleń czy występów "Pod Egidą" u Janka Pietrzaka takich tuzów aktorstwa jak Fronczewski, Pszoniak czy Gajos. Jedynym godnym obejrzenia kabaretem jest "Hrabi".

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jest super 2 4 miesiące temuocena: 88% 

  a my w Ilawie bedziemy mieli jeez (dżez) i ogolnie jest fajnie i wogule super i jeszcze szanty. i to my (ilawa)jestesmy miastem turystycznym. no i makdonald bedzie. to teraz beda przyjeżdżać turysci. i super. i jeszcze lidl bedzie nowy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zagłodzony 1 4 miesiące temuocena: 40% 

  Myślałem, że chodzi o Laskowika. A to tylko chałturnicy przyjadą...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4896 sekundy