REKLAMAYasumi
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 maja 2022, 09:54 komentarzy 4

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Kradzież z włamaniem i posiadanie narkotyków - te dwa zarzuty usłyszał 22-letni mieszkaniec Iławy po tym, jak w jednej z piwnic w mieście namierzył spore zapasy markowego alkoholu i - na swoje nieszczęście - próbował nielegalnie przejąć kolekcję kuszących butelek.

Iławscy policjanci prowadzili postępowanie dotyczące kradzieży. 

- Funkcjonariusze ustalili, że sprawca włamał się do jednej z piwnic na terenie miasta, skąd zabrał kilkadziesiąt butelek z markowym alkoholem oraz kilka par oryginalnych butów - podaje szczegóły st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Mundurowi przesłuchali wielu świadków, wykonali oględziny na miejscu zdarzenia oraz zabezpieczyli dokumentację fotograficzną. W trakcie czynności ustalili, że sprawcą kradzieży z włamaniem jest znany im 22-latek. 

Mężczyzna został zatrzymany i wpadł na jeszcze jednym przestępstwie. Mundurowi podczas kontroli znaleźli u niego prawie 6 gramów białego proszku, który po zbadaniu okazał się amfetaminą. 22-latek usłyszał dwa zarzuty. Tylko za kradzież z włamaniem sąd może mu wymierzyć karę do 10 lat więzienia.

Na podstawie informacji KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Leszek 'Tygrys' Seregiet 4 ponad rok temu

  Wiadomo kto

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~No taaa 3 ponad rok temu

  Ulat to ty?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rambo 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Dazip się bawi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bloki ławki 1 ponad rok temuocena: 82% 

  Ulat to ty

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.4915 sekundy