REKLAMApluszak
REKLAMASKOK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 maja 2022, 19:26 komentarzy 2

(Fot. Archiwum WOT.)

4. Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej 13 maja tego roku będzie obchodzić pięciolecie swojego istnienia. Główne obchody odbędą się 22 maja 2022 r. na terenie jednostki, ale w uroczystości wpisuje się też szereg mniejszych, wcześniejszych wydarzeń. Będzie wśród nich wojskowy piknik w Iławie.

Poza uczczeniem jubileuszu celem wydarzenia jest przybliżenie procesu rekrutacji osobom zainteresowanym dołączeniem do Wojsk Obrony Terytorialnej.

Organizatorem pikniku jest 42. Batalion Lekkiej Piechoty w Morągu - najbliższa jednostka WOT. "Terytorialsi" zaplanowali pokaz sprzętu wojskowego oraz stoisko rekrutacyjne. Dla zainteresowanych wstąpieniem do WOT, 5. rodzaju Sił Zbrojnych RP, będzie to okazja do zadania nurtujących pytań, spotkania z żołnierzami i bliższego zapoznania się ze specyfiką tej służby.

Wydarzenie zaplanowano na nadchodzącą niedzielę, 15 maja. Początek o godzinie 10:00 na placu przed iławskim ratuszem.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Iławianin 2 2 dni temu

    Taka atrakcja jak i te oferty pracy co firmujecie co jakąś chwilę...

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Iławianin 1 2 dni temu

    Ale atrakcja... Na miarę iławy...

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.8753 sekundy