REKLAMApluszak
REKLAMAIbo

Szukasz dobrej jakości lakieru samochodowego albo przemysłowego? Koniecznie zajrzyj do doświadczonej i rzetelnej firmy NAJ-LAK LAKIERY SAMOCHODOWE z siedzibą na iławskim Gajerku! Teraz wśród dostępnego asortymentu znajdziesz tu także nowości - to artykuły do samodzielnego auto detailingu. Dzięki nim Twój wóz będzie wyglądał, jakby dopiero co wyjechał z salonu - spróbuj, jeśli dbasz o auto!

MIESZAJĄ W LAKIERACH JUŻ OD 22 LAT!

Głównym przedmiotem działalności i specjalizacją firmy NAJ-LAK pozostaje sprzedaż
lakierów oraz powiązana z tym usługa mieszania farb - dostępne są aż cztery profesjonalne systemy mieszalnicze.

Do czego można zastosować takie lakiery?

- Gama możliwości jest bardzo szeroka - wyjaśnia właściciel. - Lakiery są powszechnie stosowane na karoseriach samochodów i motocyklach, ale także do modernizacji łodzi, maszyn rolniczych, czy mebli. Znajdują swoje zastosowanie także w przypadku renowacji bram i stalowych konstrukcji.

NAJ-LAK może się poszczycić aż 22-letnim doświadczeniem w branży. Skorzystaj z ich wiedzy! Na miejscu podpowiedzą, doradzą, pomogą dokonać właściwego wyboru.

TERAZ: NOWOŚĆ!

Od niedawna na półkach sklepu gości nowy asortyment, wprowadzony w odpowiedzi na sugestie klientów.

To produkty do auto detailingu: środki czyszczące do skór, tapicerki i plastiku, różnego rodzaju szampony i woski, pasty i mleczka do polerowania, gąbki, preparaty do czyszczenia kół, felg i opon, akcesoria do czyszczenia szyb i powłoki ceramiczne. Takie produkty pomogą Ci na przykład samodzielnie odnowić zarysowaną karoserię i wydobyć dawny blask nawet wysłużonego samochodu. Tutaj wyposażysz się w zestaw "must have" każdego detailera - zajrzyj, aby zapytać o interesujący Cię produkt, zapraszamy!


NAJ-LAK LAKIERY SAMOCHODOWE

Iława, ul. Bydgoska 38.
Tel. 508 295 711; 530 599 480.


NAJ-LAK IŁAWA: Teraz kupisz tutaj także produkty do auto detailingu.

Ilość zdjęć 20

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAJeziorak
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAChełmzyca
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5841 sekundy