REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
Sklep Reporter Young na ulicy Sobieskiego 1 w Iławie już otwarty!

Sklep Reporter Young na ulicy Sobieskiego 1 w Iławie już otwarty! (Fot. Info Iława.)

Marka Reporter Young, obecna na polskim rynku od ponad 10 lat, tworząca odzież streetwearową, pełną nonszalancji, luzu i pozytywnych emocji, właśnie otworzyła swój nowy sklep w centrum Iławy. To coś dla młodych indywidualistów, którzy wciąż kreują swoją osobowość i wyjątkowy styl.

Młodzież uwielbia tę markę za niepowtarzalny design, trafiający w dzisiejsze oczekiwania. Z kolei rodzice cenią Reporter Young  za wygodę i wysoką jakość. To doskonałe połączenie! Teraz, z okazji otwarcia, w nowym sklepie w Iławie czekają na Was atrakcyjne rabaty. Korzystajcie 20 i 21 maja!

Filozofią Reporter Young jest podkreślanie wyjątkowości młodych ludzi w szczególnym dla nich etapie życia - między dzieciństwem a dorosłością. Marka stawia na streetwear, w którym nie brakuje dobrego humoru, nonszalanckiego luzu i młodzieńczego buntu. Inspiracją dla projektantów jest bowiem życie młodych ludzi – pełne przygód oraz mocnych wrażeń, zwariowanych historii i niezapomnianych przeżyć. 

Kolekcje Reporter Young tworzą trzy linie – rebel, freak i street. Dzięki różnorodności projektów każdy może odnaleźć w nich coś dla siebie, bez względu na to, czy jest to mocny rebel, pozytywnie nakręcony freak, czy młodzieżowy streetwear. 


Dzięki różnorodnym i modnym projektom każdy nastolatek odnajdzie wśród nich coś dla siebie. Marka oferuje rozmiary od 134 do 182 cm.


- Dla Was tworzymy nasze kolekcje i jesteśmy dumni z tego, że nie ma podobnej marki na naszym rynku, która z takim wyczuciem spełniałaby Wasze potrzeby oraz oczekiwania - mówią przedstawiciele Reporter Young. - Pamiętajcie, jesteśmy dla Was, to Wy jesteście naszą inspiracją – za to Wam dziękujemy, tworząc co sezon nowe kolekcje. Przyłączcie się do nas i razem rozpocznijmy kolejną zabawę z modą!


REPORTER YOUNG

Iława, ul. Sobieskiego 1.
Rabaty z okazji otwarcia czekają na Was 20 i 21 maja:
-50% na drugą, tańszą sztukę z nowej kolekcji i
dla każdego klienta 20% rabatu do wykorzystania do końca miesiąca!
Zapraszamy.


Nowość dla młodych indywidualistów. Marka Reporter Young dostępna w Iławie, nowy sklep już otwarty!

Ilość zdjęć 18

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAJeziorak
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAChełmzyca
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.445 sekundy