REKLAMAŻabka
REKLAMAUsługi koparką
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 maja 2022, 16:50 komentarzy 39

(Fot. Info Iława.)

Zaglądamy do Sarnówka w gminie Iława, gdzie w sobotni wieczór w położonym nad brzegiem Jezioraka ośrodku wypoczynkowym TVP odbywa się koncert pod hasłem „Taneczny Port Mazury”. 

To wydarzenie zorganizowane przez Telewizję Polską - impreza ma symbolicznie otworzyć sezon żeglarski 2022 na najdłuższym polskim jeziorze.

Sarnówek, na co dzień spokojny, dzisiaj tętni życiem. Na koncert przyjechało kilkaset osób, a zapewne frekwencja byłaby jeszcze większa, gdyby nie ograniczona ilość dostępnych zaproszeń i wejściówek. Przed publicznością występują tego wieczoru Mateusz Ziółko, Aneta Figiel, Michał Milowicz, Julia i Weronika Sztachta, Mateusz Nowakowski i Zenek Martyniuk. Wydarzenie transmitują telewizyjne "Dwójka" i "Trójka". Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

Tekst i zdjęcia: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

39Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Przyjaciółka Krzysztofa 39 miesiąc temuocena: 33% 

  Harmaciński poszedł na imprezę pisowskaPrzecież on jest bezpartyjny z POPrzepraszam teraz jest partyjny z pis-u bo tam pieniądze można dostać i stołekCiekawe co Krzysiu zrobił proboszczowi albo co obiecywał że razem stoją?Polecam wszystkim wejdź na stronę gminy i przeczytać oświadczenie majątkowe wójta i radnych jacy oni są biedni . Krzychu ja twój dom kupię za te 1900 zł za metr kwadratowy jak wyceniłes . Powinni tobie i radnym wziąć się za dupy za składanie fałszywych oświadczeń majątkowych.Kiedy info Iława pokażę oświadczenia majątkowe z gminy radnych i naszego wójta kochanego

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mimi 38 miesiąc temuocena: 100% 

  przecież w kurierze publikują oświadczenia majątkowe

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławianin 35 37 miesiąc temuocena: 14% 

  CZY INFO MOŻE ZROBIĆ PORZĄDEK Z BARANEM 35 -TYM ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zacząć od ciebie 36 miesiąc temuocena: 100% 

  Przede wszystkim należałoby to wreszcie zrobić z tobą. Fora infoilawy nareszcie odetchnęłyby od twego nieustannego chamstwa i tępoty.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nie chodzę na takie masówki 35 miesiąc temuocena: 30% 

  Zdecydowana większość z piszących tutaj szczyci się swoją TOLERANCJĄ i otwartością. Chętnie broni żabek, wilków czy odmiennych w miłości. Pytając ich o tolerancję to jak najbardziej są na tak. Tylko...te wypowiedzi zadają kłam ich poglądom. Więcej szacunku i prawdziwej tolerancji na gusta, zwyczaje, zachowania słowem dla drugiego człowieka! Co komu przeszkadza że znowu jest Zenek? Jakby nie był popularny toby nie był zapraszany na takie imprezy? Jedni wolą Zenka drudzy Dodę czy Kajah. Jeśli mi to nie pasuje to nie idę. I na koniec ja osobiście jestem szczęśliwy że jest taki jak teraz TVP. Dlaczego? Bo przed 2015 rokiem wszystkie stacje przypominały TVP ale tą jak za komuny. Wszystkie stacje nadawały takie same dobre wiadomości dla rządu. Nie pamiętacie? Krótka pamięć?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~czub 35 34 miesiąc temuocena: 13% 

  a te ~zwały chały z kieszeni podatników,// dwa pięterka niżej //,,,,, to wypociny geniusza naszego 35-tego , który preferuje jak najgorsze i prymitywne środki pseudoartystyczne (nieustanne rykowiska , rżęcie lasów całymi połaciami , aż wali fetor z ziemniaczanki

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sw32 33 miesiąc temuocena: 71% 

  Przecież teraz TVP nie jest państwowa, tylko partyjna. O czym ty piszesz?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zwały chały z kieszeni podatników 32 miesiąc temuocena: 95% 

  Nic mi nie przeszkadzałby Zenek, ale w prywatnej telewizji. A nie ciągle i na okrągło w telewizji publicznej (czytaj - kurskiej), która jest utrzymywana z podatków obywateli w kwocie ponad 2 mld zł rocznie. TVP ma w statucie kształtowanie odpowiedniego gustu widzów, a nie szerzenie chały muzycznej i kompletnych beztalenci. Zenek za jeden swój "popis" zgarnia od swego miłośnika i kumpla Kurskiego ok 100 tys. zł. Za co? Dlaczego Zenek jest popularny? Nie dlatego, że potrafi śpiewać (bo nie potrafi) lub że jego piosenki mają jakąkolwiek wartość artystyczną (bo nie mają). Jest "popularny" dlatego, że jego chałowate piosenki są prawie codziennie tłuczone w telewizji Kurskiego, który ją traktuje jak swoje prywatne podwórko. A że sam nie ma za grosz żadnego gustu, lubuje się w muzyczce typu "deską polo", preferuje jak najgorsze i prymitywne środki pseudoartystyczne (nieustanne rykowiska w jego TVPiS), to i nie ma się co dziwić, że jego idolem jest właśnie ktoś taki jak Zenuś.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ręka rękę 31 miesiąc temuocena: 27% 

  Szkoda , że macie siłę kłócić się o jakiś polityków. Biorą kasę siedzą, za dużo nie myślą, a tak pięknie potrafią Was dzielić. Śmieją się z Was, a wy szczekacie jeden na drugiego. Pomyślcie nad tym przedstawieniem na wiejskiej.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gość 30 miesiąc temuocena: 100% 

  Występ wielkiego artysty p. Zenka. TVP - żenada.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~HANS 29 miesiąc temuocena: 97% 

  JAK ZOBACZYŁEM W TELEWIZJI TO MYŚLAŁEM ŻE TO DOŻYNKI

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mieszkaniec 28 miesiąc temuocena: 14% 

  dla PO-paprancow takie imprezy sa jakies przestarzale ale jak wystepuje Falszywy Rudy ;; DONALD ;;; to jest hepi bo lubicie oblude i zdrajcow narodu polskiego

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~głupi truteń 35 27 miesiąc temuocena: 14% 

  a trzydziesta piąta oberpotfora poniżej myli się w sposób specyficzny i metaforyczny ,,,,,,,, a swoje wkłady kończy jak pielęgniarka da mu zastrzyk w tyłek i wyłącza światełko

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do Józia do "di Józia" 26 miesiąc temuocena: 77% 

  I tutaj nadal poważnie się mylisz. Obywatel nie może bezmyślnie mleć ozorem byle czego i opluwać do woli innych osób. A poza tym określenie kogoś złodziejem nie jest żadną metaforą. Jest stwierdzeniem konkretnego faktu. Złodziejem się jest lub nie jest. A ewentualne i konkretne przypadki złodziejstwa należy mu udowodnić przed sądem. Ciekawe, jak Józiu by to zrobił? Z kolei twoje metaforyczne uwagi o tzw. wolnych sądach w dobie panowania nad nimi oberprokuratora Ziobry są niezłym dowcipem. Naprawdę wolni sędziowie są obecnie odsunięci do swych obowiązków zawodowych przez ziobrowych posłusznych nadzorców z tzw. izby dyscyplinarnej. O innych twych specyficznych, metaforycznych, wyrażanych tu poglądach, nie mam ochoty dyskutować, gdyż musiałbym wobec nich użyć tej samej metafory jakiej użył wspomniany niżej Żulczyk wobec osoby piastującej swym ciałem fotel prezydenta RP. Byłaby ona chyba najwłaściwsza...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~di Józia 25 miesiąc temuocena: 7% 

  Spoko Józiu nie słuchaj ludzi którzy nie wiedza co to metafora. Obywatel nie musi stosować prawniczego języka zwłaszcza w emocjach i ma prawo do opinii. Choćby takiej, ze Tusk ukradł ci 8 lat życia. bo ukradł - prawda? Żyliśmy w ciągłym kryzysie. Albo nerwy, albo milion innych niewymiernych spraw - a jak ukradł to kto? Poza tym jako osoba publiczna musi się liczyć z takimi opiniami elektoratu. Wiele wyroków to potwierdza. Czyli wolne sady i niska szkodliwość. Chyba że sądy uniewinniają tylko jedną opcje polityczną? Na to też jest epitet.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do "do juzia 2" 24 miesiąc temuocena: 76% 

  Coś ci się marny "kauzyperdo" nieco pomieszało. Nazwanie kogoś w potocznym języku "debilem" jest formą wyrażenia takiej, a nie innej opinii. Opinie mają jednak to do siebie, że nie można ich jednoznacznie i obiektywnie udowodnić lub odrzucić. Bo są tylko opiniami. Można je tylko ocenić. Nazwanie zaś kogoś złodziejem jest stwierdzeniem pewnego rzeczywistego faktu. Ale żeby komuś udowodnić złodziejstwo, to trzeba przedstawić prawdziwe i sprawdzalne fakty lub konkretne dowody. A czy bezmyślny Józio takimi dysponuje? Można raczej wątpić. Więc Józio nie powinien wcale być taki spokojny...PS. A poza tym jak wyobrażałbyś sobie proces Żulczyka? By go skazać, trzeba by udowodnić, że pan Prezydent RP... debilem nie jest. Kto miałby to udowodnić? Trzeba by także wezwać przed oblicze sądu pana Prezydenta RP, by go przepytać na okoliczność jego ewentualnego debilizmu lub braku tej cechy. Byłoby dość ciekawe widowisko. Więc co innego mógł zrobić sędzia, jak dać spokój Żulczykowi? Co byś mu radził?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do juzia 2 23 miesiąc temuocena: 21% 

  Spoko Józiu, wony sąd cie uniewinni; ... Używając publicznie pod adresem prezydenta określenia „debil", pisarz Jakub Żulczyk nie dopuścił się przestępstwa znieważenia Prezydenta RP ze względu na znikomą szkodliwość jego wypowiedzi – orzekł w poniedziałek Sąd Okręgowy w Warszawie. ... można? można?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do Józia 22 miesiąc temuocena: 64% 

  Józiu, licz się ze słowami. Ciekawe, co byś zrobił, gdyby Tusk wytoczył ci sądowe powództwo cywilne za nazwanie go złodziejem? Masz na jego osobiste złodziejstwo jakieś konkretne dowody? Nie? To zacznij się zastanawiać nad swą sytuacją. Myślisz pewnie, że jesteś całkowicie anonimowy i nikt by cię nie odnalazł w interncie? Możesz sobie tak myśleć, ale dla średnio sprawnego informatyka to żaden problem. Można cię bez większego trudu namierzyć np. po numerze IP twego komputera. Lub telefonu, z którego być może wypisujesz swe bzdety. Masz jedynie tyle szczęścia, że Tuskowi pewnie nie chciałoby się tobą zajmować i marnować czasu na taką miernotę jak ty. A jeśli jednak nie?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jozek 21 miesiąc temuocena: 38% 

  Dokladnie jak złodziej I oszust Tusk oszukuje ciemnogród po a rynsztokowcy TVN kłamią to uważają ze jest ok barany po

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~w błoto 20 miesiąc temuocena: 82% 

  Tak oto w błoto (tym razem w leśne knieje) są wyrzucane miliardy zł, wyciągane corocznie z kieszeni podatników na utrzymanie szczujni TVPiS oraz coraz bardziej opasłego i porykującego Zenusia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~hhyy66 19 miesiąc temuocena: 80% 

  Przynajmniej z pogodą trafili buahaha

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec 18 miesiąc temuocena: 73% 

  I co pisiorki doczekaliscie się komuny.Pamietam jak 40 lat temu lądowały helikoptery z prezesem Szczepańskim w Sarnówku.Czejam na komentarze z waszej strony.Tak właśnie obecna władza bawi się za nasze pieniądze,już nie wspomnę ile wydano na drogę dojazdowa do ośrodka.Czas wyciągnąć głowę z TVP i zejść na ziemię .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec 17 miesiąc temu

  On jest bezpartyjny z PO Ale jak to jedna radna powiedziała on jest teraz xxxxx xxx bo tam są pieniądze Ludziom gadał na zebraniach że jest bezpartyjny A kasę brał z pis-u na kampanię wyborczą

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hassa 16 miesiąc temuocena: 88% 

  Harmaciński startował z PO na posła. To chyba nie jest z PiS?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kraj Rad 15 miesiąc temuocena: 58% 

  Od kiedy wójt Harmaciński jest z PiS?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~widzial i słyszał 14 miesiąc temuocena: 82% 

  Impreza całkiem fajna. Przyjemne miejsce, ale zachowanie pana wujta i proboszcza z lipowego jak beszczelnymi tekstami przeganiali ludzi sprzed swojej strefy zeby im nie zaslaniali bo oni musza miec korytarz widocznosci to był szczyt buractwa . Nawet ochrona ktora potem miala wykonac zadanie to komentowala. Pewnie popijana turbocola w tych plastikowych kubeczkach siekła w banie dodala odwagi albo odkryła prawdziwe oblicze plebana z wujtem

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Strażak 13 miesiąc temuocena: 21% 

  Ale kogoś strasznie boli, że wójta zaproszono jako VIPa i że chwilę się pobawił pod sceną jak normalny człowiek. Żenujący komentarz

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dziad kościelny 12 miesiąc temuocena: 73% 

  Ten proboszcz z Lipowego ( Hossa ) dał popis arogancji w trakcie udzielania Komunii św. na mszy odpustowej w Rudzienicach 3 maja.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~heh 11 miesiąc temuocena: 92% 

  Ostatnio jak dostał nagrodę to nawet w tekście zaznaczyli, że nie trzeba było za udział w konkursie płacić. A wcześniej co było? :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~widział i słyszał 2 10 miesiąc temuocena: 75% 

  Nawet miała nasza perełka piękne zdjęcie z plebanem wrzucone w relacji ale niestytu już znikło. Cenzura już działa żeby nie skalać prawie kryształowego wizerunku wojta

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mundek 9 miesiąc temuocena: 100% 

  Jakbyś Kulfona nie znał

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Podatnik zapłaci 8 miesiąc temuocena: 94% 

  taka pompa dla garstki ludzi.... w pubie mogli zrobić

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Matematyk 7 miesiąc temuocena: 88% 

  Kilka set osób na koncercie ? Czyli 200 osób to już kilka set , no fakt, czepiam się

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~lolek 6 miesiąc temuocena: 66% 

  Tylko ś.... oglądają TVP

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~MrZed 5 miesiąc temuocena: 74% 

  Ale fenomenalne knoty !!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Danusia 4 miesiąc temuocena: 85% 

  Wieś śpiewa i tańczy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wieśniak 3 miesiąc temuocena: 29% 

  Powiem Ci, że człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nie. Tak jak w Twoim przypadku paniusiu z miasta.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pola 2 miesiąc temuocena: 82% 

  Otwierają sezon w połowie maja Znonem Martyniukiem. To tylko TVPis mogło wymyślić.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Semja 1 miesiąc temuocena: 68% 

  Żeby nie ten żałosny Zenek, to całkiem fajna impreza.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApolkolonie
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4803 sekundy