REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 maja 2022, 09:08 komentarzy 3

(Fot. materiały prasowe.)

Poznaliśmy kolejną gwiazdę tegorocznych Dni Lubawy. Święto tego miasta zapowiada się rockowo!

Urząd Miasta Lubawa odkrywa kolejne karty: dzisiaj miejscowy samorząd podał, że kolejną gwiazdą tegorocznego święta miasta będzie... zespół IRA!

Muzycy wystąpią na scenie na Stadionie Łazienkowskim w sobotę, 27 sierpnia. Początek: godzina 21:00. Nie będzie to pierwszy koncert zespołu w Lubawie: IRA grała już na imprezie IKEA Industry Lubawa w roku 2018. Natomiast w ubiegłe wakacje gościła w iławskim amfiteatrze. 

Dni Lubawy 2022 zapowiadają się rockowo - jak wiecie już z wczorajszego artykułu na infoilawa.pl, gwiazdą pierwszego, piątkowego wieczoru (26 sierpnia) będzie Krzysztof Cugowski, współzałożyciel i wieloletni wokalista rockowego zespołu Budka Suflera, który na Łazienkowskim zagra z Zespołem Mistrzów.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Wolnościofcy się ucieszą! 3 4 miesiące temuocena: 100% 

    Gdy każda uchwała ich gwałci, zostaje rockowa nostalgia.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~s 2 4 miesiące temuocena: 0% 

    Chyba w tym roku kasy zabrakło. Brak zespołów na topie. Słabo to wygląda. Dwóch wykonawców odcinających kupony z dawnej sławy.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3705 sekundy