wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 maja 2022, 12:28 komentarzy 1
Trener i kierownik ekipy z zawodnikami.

Sukcesy i medale reprezentantów iławskiego Jezioraka na XXVIII Mistrzostwach Polski w Taekwondo!

W dniach 21-22 maja zawodnicy sekcji sportów walki IKS Jeziorak Iława wzięli udział w XXVIII Mistrzostwach Polski w Taekwondo, które odbyły się w Częstochowie. Turniej zgromadził w rywalizacji sportowej 580 zawodników z 21 klubów z całej Polski.

Z iławskiego klubu wystartowało trzech zawodników, którzy pokazali wysoki poziom sportowy i zdobyli cztery medale.

W pierwszym dniu zawodów w kategorii młodzików Oliver Rędziński wywalczył złoto w technikach specjalnych i srebro w walkach semi contact (-155 cm), natomiast Natan Gogolew zdobył brąz w technikach specjalnych w kategorii -145 cm. Drugiego dnia Daniel Niedźwiecki w walkach light contact w kategorii junior -76 kg zdobył złoto.

- Występ był bardzo udany, na wyróżnienie zasługuje cała trójka iławian. Oliver Rędziński zaliczył rewelacyjny debiut na tak dużej imprezie, a Daniel Niedźwiecki potwierdził swoją dominację, pozostając nadal niepokonanym w walkach light contact - podsumowuje dumny trener Krzysztof Obrębski.

Zawodnikom i ich szkoleniowcowi - gratulujemy!

Oliver Rędziński na najwyższym stopniu podium.

Daniel Niedźwiecki (I miejsce) potwierdził swoją dominację, pozostając nadal niepokonanym w walkach light.