REKLAMAprofi
REKLAMAPatrz

(Fot. UG w Iławie.)

W poniedziałek, 23 maja szkoły w Wikielcu i Rudzienicach odwiedzili zawodnicy Indykpolu AZS Olsztyn: Karol Jankiewicz i Szymon Jakubiszak wraz z menadżerem ds. marketingu Marcinem Zarębskim. Zawodnicy przeprowadzili w powyższych szkołach pokazowe treningi.

Zawodnicy AZS-u Olsztyn na lekcjach WF-u w Wikielcu i Rudzienicach.

Ilość zdjęć 23

Wizyta ta była możliwa dzięki umowie, jaka została zawarta z Gminą Iława w ubiegłym roku. W marcu 2021 grupa 200 uczniów ze szkół gminnych była na meczu Plus Ligi pomiędzy Indykpolem AZS Olsztyn i Treflem Gdańsk. Teraz przedstawiciele AZS-u przyjechali z rewizytą.

Gości przywitał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, który podkreślił, że cieszy się ze współpracy z klubem, dzięki której są możliwości ciekawego promowania wśród dzieci i młodzieży aktywności fizycznej. Ten aspekt podkreślał również menadżer Marcin Zarębski, który stwierdził, że klub chce popularyzować siatkówkę w naszym regionie i w ten sposób wychować w naszym województwie przyszłych zawodników Plus Ligi.

Później przyszła pora na pokazowe treningi, jakie przeprowadzili z uczniami profesjonalni siatkarze wraz ze swoim szkoleniowcem. Nie obyło się również bez autografów i wspólnych zdjęć.

UG Iława/red. kontakt@infoilawa.pl.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMASzkoła2
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.57 sekundy