REKLAMAfredom
REKLAMAAldortax

Przytłaczają Cię obowiązki związane z gospodarką odpadami i innymi kwestiami związanymi z ochroną środowiska? Powierz to zadanie specjalistom, a wykonają tę pracę za Ciebie - z korzyścią dla finansów Twojej firmy!

W Iławie i okolicach kompleksowe usługi OCHRONY ŚRODOWISKA DLA FIRM świadczy firma Gromal, z siedzibą na ulicy Grudziądzkiej.


Firma Gromal zapewnia kompleksową obsługę polegającą na odbiorze, transporcie, zagospodarowaniu oraz poddawaniu procesom unieszkodliwiania i odzysku wszelkich odpadów przemysłowych powstających we wszystkich gałęziach przemysłu.


Proponuje swoje usługi w następującym zakresie:

  • zbiórka, transport i zagospodarowanie odpadów wytwarzanych w przedsiębiorstwie,
  • rejestracja, ewidencja i sprawozdawczość o wytwarzanych odpadach w elektronicznym systemie BDO,
  • gospodarka odpadami opakowaniowymi,
  • rejestracja, ewidencja i sprawozdawczość o emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, w elektronicznym systemie KOBIZE,
  • wnioski o pozwolenia środowiskowe, o wydanie pozwolenia na emitowanie hałasu do środowiska, wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza,
  • pozwolenia wodno-prawne, pozwolenia na wytwarzanie, przetwarzanie odpadów, wnioski o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia.

g


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży firma świadczy też usługi doradztwa - wdrożone rozwiązania pozwoliły jej klientom zaoszczędzić setki tysięcy złotych. Twoje przedsiębiorstwo też może skorzystać, niezależnie od skali działalności! 


Skontaktuj się:

PPHU GROMAL Roman Brzozowski 

14-200 Iława, ul. Grudziądzka 71 
E-mail: gromal@poczta.onet.pl 
Tel. 694 553 144.

Ogłoszenie.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet
Artykuł załadowany: 0.2872 sekundy