REKLAMAHullo
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 czerwca 2022, 13:34 komentarzy 1

(Fot. UG w Iławie.)

W środę, 1 czerwca, prawie 300 dzieci wraz z nauczycielami bawiło się na Gminnych Obchodach Dnia Dziecka. 

Zwykle impreza odbywała się na stadionie GKS-u w Wikielcu, jednak niekorzystna aura sprawiła, że tym razem została przeniesiona do gościnnej hali sportowej SP w Wikielcu. Uczestniczyli w niej uczniowie klas 0-3 ze szkół z terenu Gminy Iława, którzy przybyli do Wikielca wraz z opiekunami.

Organizatorami obchodów byli: Gmina Iława, GOK w Lasecznie i SP w Wikielcu, natomiast sponsorami firma DWS ze Stradomna oraz sołtys sołectwa Wikielec Ewa Bielicka, którzy zapewnili dzieciom lody oraz słodkie niespodzianki, a także zakład „Tymbark” z Olsztynka.

Przybyłe dzieci powitał wójt Krzysztof Harmaciński, który złożył im również życzenia z okazji ich święta. Imprezę poprowadziła dyrektor GOK w Lasecznie Grażyna Piękos.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Były m.in. konkursy sportowe przygotowane przez GOK Laseczno i nauczycieli. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwali wolontariusze z Oddziału Rejonowego PCK w Iławie.

Impreza została zorganizowana przez Gminę Iława z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka i na stałe weszła do kalendarza gminnych imprez promocyjnych.

UG Iława/red. kontakt@infoilawa.pl.

Nie znaleziono galerii zdjęć ;(...

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Młody 1 6 miesięcy temu

    Wiwat, wszystkie dzieci.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4018 sekundy