REKLAMASuperpolisa

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Już w przyszłym tygodniu poznamy laureatów pierwszej iławskiej loterii podatkowej. 6 czerwca w ratuszu miejskim komisja rozlosuje spośród wszystkich zgłoszeń laureatów: nagrodę główną, czyli 7 000 zł oraz trzy nagrody dodatkowe po 1 000 zł. Losowanie transmitowane będzie na żywo, a szczęśliwcy o wyniku zostaną powiadomieni telefonicznie. Dlatego tak ważne jest, aby odebrać telefon!

6 czerwca o godzinie 14:00 w Urzędzie Miasta Iławy rozlosowani zostaną laureaci loterii podatkowej, tj. zdobywca nagrody głównej 7 000 zł oraz trzy osoby, do rąk których trafi kwota 1 000 zł.  Zgodnie z procedurą loterii i regulaminem, który zaakceptowany został przez Izbę Administracji Skarbowej w Olsztynie, organizator wylosuje także osoby na listę rezerwową. Gdy osoby wylosowane jako pierwsze nie spełnią wymogów loterii, wówczas na ich miejsce wejdzie osoba z rezerwy.

Losowanie odbędzie się zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych, tj. przedstawienie danych wylosowanej osoby ograniczać się będzie do podania imienia, pierwszej litery nazwiska oraz trzech ostatnich cyfr numeru telefonu. Z wylosowanymi osobami organizator będzie kontaktował się telefonicznie. 

- Chciałbym uczulić, aby osoby, które wzięły udział w loterii, trzymały rękę na pulsie. Po oficjalnym wylosowaniu zwycięzców podjęte zostaną bowiem trzy próby połączenia w ciągu dwóch dni, o różnych porach dnia. Jeśli wylosowana osoba nie odbierze telefonu, wówczas szansa na zwycięstwo przechodzi na pierwszą osobę z listy rezerwowej - komentuje burmistrz Dawid Kopaczewski.   

W przypadku odebrania telefonu i potwierdzenia danych kolejnym krokiem będzie weryfikacja dokumentów osoby wylosowanej. Komisja będzie sprawdzać m.in., czy osoba wylosowana faktycznie rozliczyła PIT w Urzędzie Skarbowym w Iławie. 

Transmisję z losowania będzie można oglądać na oficjalnym profilu Iławy na Faceboooku @miastoilawa. Nie przegapcie!

Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.2929 sekundy