REKLAMAZDZ
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 czerwca 2022, 13:11 komentarzy 1
Kolejna edycja charytatywnego turnieju

Kolejna edycja charytatywnego turnieju "Małego Jezioraka" jest organizowana na rzecz 16-letniego Mateusza Dziedzica, którego w wyniku kontuzji czeka kosztowna operacja. (Fot. UKS "Mały Jeziorak".)

W ramach operacji refundowanej 16-latek mógłby liczyć jedynie na unieruchomienie nogi. On tymczasem marzy o powrocie na piłkarskie boisko! Kontuzjowany Mateusz Dziedzic - to na jego rzecz UKS Mały Jeziorak organizuje kolejną edycję swojego charytatywnego turnieju.

Wszystko pod hasłem "Gramy dla Matiego!". Mały Jeziorak zaprasza do udziału w imprezie swoich piłkarzy wraz z całymi rodzinami i wszystkich ludzi dobrej woli. Pamiętajmy, dobro zawsze wraca! - przypomina klub.

Mateusz Dziedzic, 16-letni uczeń iławskiej "Budowlanki" i zawodnik drużyny juniorów młodszych w Małym Jezioraku, podczas ligowego meczu doznał urazu rzepki. Koszt operacji, jaka czeka nastolatka (termin został wyznaczony na 30 czerwca), to 13 tysięcy złotych. 

- Mama Mateusza, która samotnie wychowuje 4 dzieci, nie jest w stanie pokryć całej kwoty - podaje klub, który nie mógł zostawić swojego zawodnika w potrzebie i organizuje na jego rzecz kolejną edycję swojego charytatywnego turnieju. 

Zaplanowano m.in. mecze rodziców i dzieci z Małego Jezioraka oraz licytacje gadżetów sportowych.

Będą również: 

- kawiarenka z kawą i ciastami,
- grill,
- dmuchana zjeżdżalnia oraz inne atrakcje. 

- Zapraszamy wszystkich do wsparcia zbiórki i pomocy dla Matiego, będzie to dzień pełen wrażeń i emocji! - zapowiada Mały Jeziorak. - Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na operację Mateusza - dodają organizatorzy turnieju.

Charytatywny turniej UKS-u Mały Jeziorak "Gramy dla Matiego!"

  • Niedziela, 19 czerwca.
  • Stadion miejski w Iławie.

f

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~123 1 3 miesiące temu

    Fajnie jakby w artykule podano, od której godziny początek turnieju !!!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5401 sekundy