REKLAMADominik Tarczyński1
REKLAMAPatrz

(Fot. Info Iława.)

Top Brands Outlet w Iławie poleca miłośnikom designu w najlepszym wydaniu swoją nową kolekcję na lato 2022. Gwarantujemy najwyższą jakość od topowych producentów i superniskie ceny, jeszcze sprzed inflacji! - mówią właściciele, zapraszając fanów mody na zawsze udane zakupy.


Zamiast ubrań, które za chwilę wyrzucisz, postaw na jakość od najlepszych światowych projektantów i marek! Nie tylko będziesz się w tych ubraniach świetnie czuć i wyglądać - to odzież, która w Twojej szafie przetrwa w świetnym stanie wiele lat. A jeśli do tego możesz ją kupić w świetnej cenie? Czego chcieć więcej?!


Właśnie taka filozofia zakupów przyświeca sklepowi Top Brands Outlet, działającemu na ul. Królowej Jadwigi w Iławie. Otwarto go jesienią 2019 roku i od tego czasu zdążył zapracować na miano ulubionego sklepu tych wszystkich, którzy kochają jakość i styl najlepszych marek, a nie chcą przepłacać!

Teraz znajdziecie tu najnowszą, letnią kolekcję. Hugo Boss, Roberto Cavalli, Diesel, Tommy Hilfiger, Lacoste, Pinko, Guess, czy Liu Jo - produkty tych marek czekają na Was na sklepowych półkach w supercenach. Z ich pomocą stworzycie efektowne letnie stylizacje w Waszym guście.

- Metki z cenami mamy jeszcze sprzed inflacji! - mówią właściciele. - Gwarantujemy dobre ceny.

Top-Brands Outlet: najlepszy design w doskonałej cenie.

Ilość zdjęć 40

Mnóstwo nowości, do tego większa strefa z akcesoriami - przyjdź wybrać coś dla siebie z letniej kolekcji w Top Brand Outlecie w Iławie!


Top Brands Outlet - letnie kolekcje od topowych marek i designerów w supercenach!
Iława, ulica Królowej Jadwigi 18 (obok sklepu Media Expert).


Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAinstal
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 1.2048 sekundy