REKLAMAZDZ
REKLAMAOlszta

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Zachęceni pozytywnym odbiorem i dużą frekwencją, idą za ciosem! Nie trzeba było długo czekać na kolejną - drugą edycję turnieju darta, na którą zaprasza Stowarzyszenie Iławska Grupa Darta.

Przypomnijmy: pierwsze takie wydarzenie, zorganizowane przez nich 27 maja w "Leśnej przystani", cieszyło się sporym zainteresowaniem. 36 graczy reprezentowało nie tylko Iławę, ale i Susz, Elbląg, Morąg, Lubawę, Olsztyn, czy Działdowo. Jak będzie tym razem?

- Zapraszamy na kolejny turniej organizowany przez nasze stowarzyszenie. Do udziału zachęcamy wszystkich chętnych: Panie i Panów, początkujących i zaawansowanych, młodzież i dorosłych (młodzież do 18. roku życia startuje bez wpisowego). Bardzo serdecznie zapraszamy graczy z Iławy i okolic, to szczególnie dla Was powstaliśmy - podkreślają członkowie stowarzyszenia.

Ich drugi turniej odbędzie się w formule singlowej (pierwszy był turniejem par losowanych).

  • MIEJSCE: Restauracja "Leśna przystań", Iława ul. Henryka Sienkiewicza 9.
  • ZASADY: Steel dart 501 double-out. Turniej singlowy. Pierwsza faza rozgrywek w grupach. Po grupach drabinka single K.O.
  • WPISOWE: 5 zł. Wpisowe zostanie przeznaczone na medale dla trzech pierwszych miejsc. Pozostała kwota zostanie przeznaczona na kupno opon ochronnych. 
  • NAGRODY: Medale dla miejsc 1-3, dyplomy dla miejsc 1-5.
  • ZAPISY: Poprzez messengera (@Iławska Grupa Darta) lub w dniu turnieju do godziny 9:40.
  • POCZĄTEK: 19.06.2022r. Godzina 10:00.

f

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAPS QUALITY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMASzkoła2
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4439 sekundy