REKLAMAŻabka
REKLAMAZielona aleja 2
Pan Józef Jabłoński (na zdjęciu po prawej) prowadzi firmę

Pan Józef Jabłoński (na zdjęciu po prawej) prowadzi firmę "JÓZEK" już 13. rok! Obok jeden z doradców, pan Dawid. (Fot. Info Iława.)

Ogromne doświadczenie, zawsze solidne podejście i szeroki wybór dostępnych urządzeń - rodzinna firma Józek, działająca na iławskim rynku już od 13 lat, poleca swoje usługi w zakresie sprzedaży, wynajmu i serwisu sprzętu budowlanego i ogrodniczego - zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

Na tych urządzeniach się nie zawiedziesz! To dzięki temu, że u Józka doradcy świetnie znają rynek i ofertę poszczególnych producentów. Możesz też sam, na miejscu, wypróbować urządzenia przed zakupem, bo Józek to nie tylko sklep, lecz również wypożyczalnia i serwis.

Sprzęt budowlany i ogrodniczy. Sprzedaż, wynajem, serwis - wszystko załatwisz w firmie "JÓZEK" w Iławie!

Ilość zdjęć 23

DOŚWIADCZENIE PRZEDE WSZYSTKIM, KLIENT NA PIERWSZYM MIEJSCU

Klienci do firmy Józek z siedzibą na ulicy Ostródzkiej 54 w Iławie wracają. Rodzinne przedsiębiorstwo ma na to swój wypróbowany sposób i go nie ukrywa:

Ciągle podnosimy nasze kompetencje i jakość oraz poszerzamy asortyment, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Chętnie pomożemy w doborze właściwego sprzętu, odpowiadającego Państwa potrzebom - mówią doradcy i podkreślają: Wierzymy, że najlepszą gwarancją długoletniej współpracy jest satysfakcja klientów z naszych usług!

SPRZEDAŻ, SERWIS, WYNAJEM

U Józka kupisz (a jeśli wolisz: wypożyczysz) solidny sprzęt budowlany i ogrodniczy renomowanych producentów. Iławska firma jest autoryzowanym dealerem takich marek jak: Hitachi, Makita, Milwaukee, Kreber, Mikasa, czy Ehrle - producenta wydajnych myjek ciśnieniowych, a także autoryzowanym serwisem (zarówno gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym) sprzętu marki Hikoki adresowanego do użytkowników profesjonalnych. Kupuj sprzęt wart Twojego zaufania z 3-letnią gwarancją. Józek zajmie się też kompleksowo serwisem i przeglądami maszyn, urządzeń, elektronarzędzi.

W ofercie także wynajem: podnośnika koszowego Niftylift (17,2 metra wysokości roboczej, 9,5 metra wysięgu bocznego), ładowarki teleskopowej JCB o wysięgu 10,5 metra, minitraktora Kubota z glebogryzarką
oraz usługi: minikoparką, glebogryzarką separacyjną, ładowarką i inne. 

Polecamy!


SPRZĘT BUDOWLANY I OGRODNICZY - SPRZEDAŻ, WYNAJEM, SERWIS
Firma JÓZEK zaprasza do współpracy!

Iława, ul. Ostródzka 54.
Czynne: w dni robocze w godzinach 7:30 - 17:00, w soboty w godzinach 8:00 - 14:00.
Telefony: 89 644 19 19; 668 695 825.

http://www.wypozyczalniasprzetu.net.pl/

https://www.facebook.com/wypozyczalniajozek


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAChełmzyca
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.577 sekundy