REKLAMAMartex2
REKLAMAincome

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Imprezy w Iławie i gminie wiejskiej Iława, ale też w Suszu i Kisielicach - tylko z przeglądem lokalnych weekendowych wydarzeń na infoilawa.pl nic Ci nie umknie!

Przedstawiamy imprezowy niezbędnik - tym razem na długi czerwcowy weekend wypadający w związku z czwartkowym Bożym Ciałem.

Koncerty i pikniki, festyny, potańcówka, czy zlot motoryzacyjnych klasyków - szczegóły tych wszystkich wydarzeń znajdziecie poniżej. Korzystajcie - i z przeglądu, i z przygotowanych propozycji!

Taki flisacki piknik odbędzie się w Iławie po raz pierwszy! Wszystko za sprawą projektu stowarzyszenia NAVICULA "I Flis Kanałem Elbląskim", którego celem jest przypomnieć mieszkańcom i gościom dawne tradycje spławiania drewna tutejszymi wodami i odtworzyć tradycje żeglugowe. W imieniu organizatorów zapraszamy w Boże Ciało w okolice hotelu Stary Tartak w Iławie.

„Raz w roku w Jerzwałdzie” grają znakomici artyści! W tym roku wystąpią: Marek Majewski - gitara, wokal; Eugeniusz Malinowski - gitara, wokal; Adam Sypniewski - gitara, wokal; Mirek Duda - fortepian; Kiryl Keduk - fortepian; Gosia Bańka - fortepian, wokal; Joanna Kondrat - fortepian, wokal; Sławek Jaskułke - fortepian; Artur Moon - fortepian i inni. Wstęp jest wolny.

Piątkowa Retro Potańcówka w parku miejskim w Iławie.

Ławice w gminie Iława zapraszają na sobotni festyn pamięci słynnego noblisty.

W Ławicach odbędzie się też bieg o puchar wójta.

To weekend DNI KISIELIC, najważniejszej i największej imprezy w gminie!

Kurka Wodna w Siemianach też ma propozycję na tę sobotę.

W niedzielę ulicami Iławy przejdzie "Marsz dla życia i rodziny".

Z kolejną edycją wracają iławskie "Legendy motoryzacji".

Susz rozpoczyna te wakacje bezpiecznie!

Kolejny turniej darta zostanie rozegrany w Iławie, tym razem singlowy.

Katarzyna Piasecka wystąpi w Kinoteatrze "Pasja" z najnowszym programem stand-up comedy "MOJE TABU". Poniedziałek, godzina 19:0, kinoteatr "Pasja" w Iławie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6584 sekundy