REKLAMAprofi
REKLAMAPellet

"Rok temu przyjechał do amfiteatru w Ostródzie w roli jednego z największych underdogów w całej karcie walk, a sensacyjnie pokonał Kamila Łebkowskiego już w 17 sekund". Dziś Patryk Duński ponownie zawalczy na FEN. (Fot. FEN.)

Przebojem wdarł się do FEN, wygrywając dwie walki w pierwszych rundach. Dziś wieczorem Patryk Duński z Iławy zawalczy o swoją trzecią wiktorię na Fight Exclusive Night.

Wojciech Kawa (4-1, 2 KO) będzie rywalem iławianina Patryka Duńskiego (8-5, 4 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 40, która 18 czerwca odbędzie się w Ostródzie. Areną zmagań wojowników będzie amfiteatr.

Duński, zawodnik Arrachiona Iława, ze znakomitej strony pokazał się podczas gali FEN 39, kiedy w 1. rundzie pokonał przez TKO Krzysztofa Dobrzyńskiego. Wcześniej w spektakularny sposób znokautował w 17. sekundzie walki Kamila Łebkowskiego podczas FEN 35. Zawodnik z Iławy na zawodowstwie przebywa od 2014 roku, reprezentuje klub Arrachion MMA Iława i ma 29 lat. W czerwcu 2019 roku pokonał przez poddanie Macieja Kalicińskiego, wcześniej w premierowej odsłonie znokautował Davita Karapetiana. Duński w 2018 roku zremisował z Hubertem Sulewskim, a wcześniej mierzył się ze znanymi z klatki FEN zawodnikami – Danielem Rutkowskim, Kacprem Formelą czy Damianem Frankiewiczem.

Z kolei Kawa może pochwalić się serią trzech zwycięstw pod szyldem FEN. Wojownik ze Szczecina udanie zadebiutował w FEN podczas 32. edycji, kiedy to pokonał na pełnym dystansie Mikołaja Lewandowskiego, w październiku 2021 roku pokonał na pełnym dystansie Denisa Zarównego. Podczas swojego ostatniego występu pokonał przez TKO w 3. rundzie Kamila Mosgalika. Podczas kariery amatorskiej stoczył 39 pojedynków, z czego 31 wygrał i 8 przegrał. W pokonanym polu zostawił między innymi Grzegorza Grzybowskiego i Jakuba Owczarka.

11 pojedynków, w tym 3 walki mistrzowskie - to wszystko już dziś w Ostródzie i przed telewizorami.

  • 18:00 - początek gali w amfiteatrze w Ostródzie.
  • 18:30 - początek transmisji na Polsat Sport Fight.
  • 20:00 - początek transmisji na Super Polsat.

g

"Rok temu przyjechał do amfiteatru w Ostródzie w roli jednego z największych underdogów w całej karcie walk, a sensacyjnie pokonał Kamila Łebkowskiego już w 17 sekund. Później dorzucił zawodowe zwycięstwo pod sztandarem naszej organizacji z Krzysztofem Dobrzyńskim. [W sobotę] będzie chciał zapisać na swoim koncie trzecią wiktorię z rzędu. Arrachion MMA Iława, Patryk Duński!" - tak iławianin został przedstawiony podczas ceremonii ważenia przed galą.

Wyniki ważenia poniżej.
70,3: Patryk Duński (70,8) vs. Wojciech Kawa (70,8).

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4571 sekundy