REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 czerwca 2022, 15:03 komentarzy 3

(Fot. Info Iława.)

Dzisiaj - w poniedziałek, 20 czerwca oficjalnie rozpoczyna pełnienie mandatu radnego Rady Miejskiej w Iławie Janusz Zaborowski.

Mandat obejmuje w końcówce kadencji po tym, jak z tego samego miejsca w Radzie Miejskiej w Iławie złożono kolejno dwie rezygnacje.

Najpierw, 17 grudnia 2019r., z dalszego zasiadania w iławskiej radzie zrezygnował Adam Żyliński. Jego miejsce zajęła wkrótce Katarzyna Dzik; ona również, 1 czerwca tego roku, złożyła mandat. 

Jak poinformował podczas dzisiejszej sesji przewodniczący rady Michał Młotek, komisarz wyborczy oficjalnie wygasił mandat Katarzyny Dzik 14 czerwca, jednocześnie wskazując kolejną osobę z tej samej listy, której przysługuje prawo do jego objęcia.

To Janusz Zaborowski, który dzisiaj, na uroczystej, absolutoryjnej sesji Rady Miejskiej w Iławie, złożył ślubowanie. Nowy radny w wyborach samorządowych 2018r. uzyskał poparcie 108 wyborców. W Radzie Miejskiej w Iławie zasiadał już w kadencji 2014-2018.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

Poniedziałek, 20 czerwca 2022r.: Pełnienie mandatu radnego Rady Miejskiej w Iławie oficjalnie rozpoczyna Janusz Zaborowski.

REKLAMATom-bet

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Polako 3 5 dni temuocena: 55% 

  Młode lata przetańczył i się dobrze bawił a teraz głosuje za ciszą nocną bo już nie jest młody tylko mocher.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iława 2 5 dni temuocena: 75% 

  On będzie radny czy bezradny

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lily 1 5 dni temuocena: 77% 

  Cóż za wnikliwa analiza osobowościowa... Młodzi tylko krzyczą w necie, nic więcej nie potrafią niż z anonimowego konta się pomądrzyć, pooburzać. Zero działań. Wyjdź zza ekranu i zrób coś, skoro jesteś taki młody i ambitny. W necie każdy mądry.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMANamioty
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4339 sekundy