REKLAMASpeed
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 czerwca 2022, 10:19 komentarzy 1

(Fot. OSP Susz.)

"Bezpieczne wakacje 2022" - duże zainteresowanie piknikiem suskich strażaków ochotników.


W minioną upalną niedzielę plaża miejska w Suszu tętniła życiem. To wszystko za sprawą dorocznego pikniku "Bezpieczne wakacje", zorganizowanego przez strażaków ochotników z suskiej jednostki we współpracy z zaprzyjaźnionymi służbami mundurowymi: Państwową Strażą Pożarną, Policją i Zakładem Karnym w Iławie. 


"Bezpieczne wakacje" 2022 rozpoczęły się w Suszu!

Ilość zdjęć 15

Tak jak podczas poprzednich edycji mundurowi chcieli przypomnieć dzieciom o zasadach bezpiecznego wypoczynku, ale też sprawić, aby ostatni weekend przed wakacjami był radosny i pełen atrakcji.

Był widowiskowy pokaz gaszenia pożaru dużego zbiornika z propanem, możliwość podziwiania panoramy Susza ze strażackiego podnośnika, symulator dachowania i festiwal kolorów. Można też było popływać strażacką łodzią i skosztować specjałów ze strażackiego grilla. Ratownicy uczyli również udzielania pierwszej pomocy. 

Więcej zobaczcie na załączonych zdjęciach i wideo.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: OSP Susz.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Ilawiak 1 miesiąc temuocena: 100% 

    Szkoda, że Festyny w innych wioskach wyglądały tragicznie. Susz i ich strażacy top, Iława i okolice masakra... nic nie robią dla rodzin z dziećmi

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9273 sekundy