REKLAMAYasumi
REKLAMApluszak
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 czerwca 2022, 13:50 komentarzy 1

(Fot. archiwum organizatora.)

Co roku na początku lipca na akwenie Małego Jezioraka ścigają się smocze łodzie. Nie inaczej będzie w tym roku! 

Klub Drakens Iława – Smocze Łodzie, czyli główny organizator, zaprasza nie tylko do kibicowania podczas VIII już Regat Smoczych Łodzi o Złote Wiosło Jezioraka, ale też do czynnego udziału. 

- Chcemy popularyzować ten niesamowity sport - podkreślają "Drakensi". - Pokazywać go, uprawiać, ale i zachęcać do udziału. Dlatego w naszych regatach tak ważna jest kategoria „Amator” – to w tej kategorii startują osoby, które na co dzień nie mają nic wspólnego ze smoczymi łodziami. To, co najważniejsze: zapewniamy treningi przed zawodami, pomoc naszych zawodników, a także ubezpieczenie NW na czas zawodów i sternika, który posteruje Was wprost do linii mety!

Wciąż macie możliwość zapisania swojej ekipy – potrzebujecie tylko 8 do 10 osób i chęci! Zapisać się możecie mailowo: drakens.ilawa@gmail.com lub przez profil FB Drakens Iława – Smocze Łodzie https://www.facebook.com/smoki.ilawa. 

Koszt wpisowego to 350 zł. 

Regaty odbędą się w sobotę, 9 lipca na akwenie Małego Jezioraka – miejscu idealnym do podziwiania zmagań na wodzie.

W historii regat zdarzały się osady formowane przez nauczycieli – również przedszkolnych, pracowników biurowych, przedstawicieli handlowych i wielu innych profesji. W zawodach zapowiedziała już swój udział m.in. reprezentacja iławskiego ratusza – już drugi rok z rzędu. Ty też możesz wystartować!

- Oczywiście zapraszamy każdego, również grupy sportowe, kolegów z boiska, siłowni, czy basenu - zapowiadają "Drakensi". - Regaty zostały także wpisane w oficjalne obchody Dni Iławy, dlatego należy się spodziewać mnóstwa różnych atrakcji dla kibiców nad brzegiem Małego Jezioraka, obecne będą również food trucki.

W imieniu Drakens Iława - zapraszamy - do aktywnego udziału i do kibicowania osadom!

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Ja 1 11 miesięcy temu

    Super !

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5513 sekundy