wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 czerwca 2022, 13:56

(Fot. WMZPN.)

W miniony weekend (18-19 czerwca br.) na stadionie w Wikielcu odbyły się wojewódzkie finały turnieju "Piłkarska Kadra Czeka". Mimo upału młodzi zawodnicy wykazali się ambitną postawą.

W sobotę rywalizowali ze sobą piłkarze i piłkarki z rocznika 2007 i młodsi. W tej części turnieju bardzo dobre, drugie miejsce wywalczyli zawodnicy i zawodniczki GKS-u Wikielec. Natomiast w niedzielę rozegrany został finał chłopców z rocznika 2009 i młodszych. Tego dnia gospodarze byli mniej gościnni i zdobyli pierwsze miejsce, gwarantując sobie tym samym awans do finału krajowego.

Zwycięzcom pogratulował obecny na turnieju Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.