REKLAMAYasumi
REKLAMAMartex
Na zdjęciu Łukasz Suchocki.

Na zdjęciu Łukasz Suchocki. (Fot. GKS Wikielec.)

Łukasz Suchocki z propozycją objęcia stanowiska pierwszego trenera w Ossie Biskupiec Pomorski - drużynie rywalizującej w piłkarskiej lidze okręgowej - dowiedział się nieoficjalnie portal www.infoilawa.pl.

Te doniesienia Łukasz Suchocki w rozmowie z nami potwierdza, jednak jeszcze nie chce ich szerzej publicznie komentować. Jak nam powiedział, rozważa nową zawodową propozycję, którą w ostatnim czasie otrzymał. Jeszcze do końca czerwca związany jest umową z GKS-em Wikielec, gdzie współtworzy sztab trenerski i z tej umowy chce się wywiązać.

- Przed nami ważny finałowy mecz Wojewódzkiego Pucharu Polski; na tym teraz się skupiam - powiedział nam Ł. Suchocki (już w sobotę, 25 czerwca 2022r., na stadionie w Wikielcu miejscowa "Gieksa" podejmie w meczu o puchar Stomil II Olsztyn - przyp.red.).

Łukasz Suchocki, wychowanek Jezioraka Iława, do ekipy GKS-u Wikielec dołączył na początku 2020 roku, najpierw jako piłkarz. W kolejnym roku wiosną "Gieksa" zaproponowała mu jego pierwszy kontrakt trenerski - Łukasz Suchocki na stanowisku pierwszego trenera GKS-u zastąpił wówczas Wojciecha Tarnowskiego. Funkcję tę piastował do listopada 2021r., kiedy to klub nawiązał współpracę z Piotrem Zajączkowskim.

Red. kontakt@infoilawa.pl. 

REKLAMAskup złomu

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4669 sekundy