REKLAMAincome2
REKLAMAOlszta

Wyglądają pięknie, smakują obłędnie! Tajskie lody - mmm... To właśnie dla takich przyjemności każdego roku z utęsknieniem wyczekujemy lata i wakacji!

W Iławie food trucka z tajskimi lodami znajdziecie w samym centrum miasta - przy ulicy Sobieskiego (niedaleko wjazdu do restauracji Kaper). Chodźcie na lody! W ten piątek, 24 czerwca z okazji zakończenia roku szkolnego czeka na Was promocja: tajskie lodowe desery, w jakich tylko chcecie kombinacjach, dostaniecie za jedyne 8 zł.


Fenomen tajskich lodów, "lodów w rolkach", trwa w najlepsze! Polacy pokochali ten egzotyczny orzeźwiający deser, który podbija podniebienia świeżością (powstaje na oczach klienta) oraz niezliczoną ilością możliwych połączeń - każdy znajdzie coś dla siebie, a smakowe eksperymenty nigdy się nie kończą!


TAJSKI FENOMEN NAD JEZIORAKIEM

Co właściwie różni lody tajskie od tych włoskich lub gałkowych? Na proces ich powstawania składają się trzy kroki. 

Najpierw do śmietankowej bazy dobieramy główny smak loda. Do wyboru - do koloru! Wśród opcji są tradycyjne owocowe smaki, ale także ciasteczkowe szaleństwa, jak smak Oreo, Snickers, czy Rafaello. Możecie też postawić na krówkę, mascarpone i wiele, wiele innych.

Krok nr 2 - tutaj wybieramy dekoracje. Wśród opcji są dostępne przeróżne posypki, pianki, bezy, wiórki, albo tradycyjne orzechy i rodzynki.

Wreszcie - polewa. Którą wybierzesz? Kokosową, Kinder Bueno, a może karmelową? Przyjdź do nowego punktu i sam sprawdź, co jeszcze jest dostępne - wybór jest naprawdę duży.

Gdy już wybraliśmy składniki naszego pysznego deseru, są one ze sobą łączone i rozsmarowywane na płycie mrożącej. Kilka sprawnych ruchów sprzedawcy zamienia masę w niecodzienne ruloniki. Wszystko to dzieje się na oczach klientów, co gwarantuje świeżość i dokładnie taką kombinację, na jaką goście mają właśnie ochotę.

- Kombinacji jest mnóstwo, właściwie ogranicza nas tylko wyobraźnia! - podsumowują właściciele. 

KONKURS! KONKURS! KONKURS! ROZDAMY VOUCHERY NA LODY

Specjalnie dla Czytelników portalu Info Iława lodziarnia TajLove przygotowała 5 zaproszeń na tajskie lody.

Rozlosujemy je wśród osób, które:

  • - publicznie udostępnią na swojej ścianie na Facebooku konkursowy post (tutaj link) ORAZ
  • - w komentarzu pod konkursowym postem opublikują komentarz, w jego treści wpisując swoją ulubioną tajską kombinację (smak loda + dekoracja + polewa). Dostępne opcje znajdziecie poniżej.

f

Wyniki podamy w aktualizacji tego artykułu w piątek, 24 czerwca, publikując imiona i nazwiska osób, do których uśmiechnie się szczęście. Zapraszamy na lody i życzymy powodzenia! :-)

AKTUALIZACJA - WYNIKI ZABAWY

Miło nam ogłosić wyniki zabawy. Na pyszne lody zapraszamy do TajLove następujące osoby: 

  • Karolina Konicz,
  • Edyta Patryk Figurscy, 
  • Katarzyna Wardak,
  • Justyna Szczuplińska, 
  • Karolina Arciszewska.

f

Vouchery już czekają na Was w lodziarni. Zapraszamy po odbiór z dowodem tożsamości.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zainteresowanie. Bądźcie z nami na bieżąco - wkrótce na infoilawa.pl kolejne zabawy z upominkami dla Czytelników.

TajLove

Dostępne smaki loda: banan, truskawka, malina, cytryna, pomarańcza, Nutella, Oreo, Milkyway, Snickers, Rafaello, Kinder Chocolate, mascarpone, krówka.

Dekoracje: owoce, posypka KitKat, posypka Oreo, posypka krówka, posypka owocowa, posypka czekoladowa, pianki Marshmallows, bezy mini, wiórki kokosowe, rodzynki, orzechy, żelki.

Polewy: kokosowa, Kinder Bueno, karmel, truskawka, adwokat, czekolada, bita śmietana.


TajLove - tajskie lody nad Jeziorakiem

Iława, ul. Sobieskiego (niedaleko wjazdu do restauracji Kaper). 
W piątek, 24 czerwca: promocja z okazji zakończenia roku szkolnego, wszystkie lody tajskie: tylko 8 zł.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASzkoła2
Artykuł załadowany: 0.2952 sekundy