REKLAMAd&b
REKLAMAPellet
Tak było na tym charytatywnym biegu 3 lata temu.

Tak było na tym charytatywnym biegu 3 lata temu. (Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

- Od momentu uwiecznionego na głównym zdjęciu minęły 3 lata! Dacie wiarę? To wtedy pół tysiąca mieszkańców naszego miasta podjęło wyzwanie, aby pomóc tym, którzy potrzebują wsparcia - wspomina Paweł Hofman, trener lekkiej atletyki i dyrektor Iławskiego Półmaratonu. Wspomina i zaprasza ponownie 10 września o godzinie 10.00 przed Galerię Jeziorak w Iławie.

Powraca charytatywna impreza sportowa "Biegnę - pomagam". - Przyjmijcie wyzwanie; spotkajmy się przed Galerią Jeziorak, aby swoją obecnością i aktywnością wspomóc tych, którzy potrzebują wsparcia - zachęcają organizatorzy.

Zaproszenie do udziału jest skierowane do uczniów i uczennic szkół podstawowych i średnich, ale nie tylko. 

- Gorąco zachęcamy wszystkich, którzy czują potrzebę pomagania i bez względu na wiek mają w sobie pasję i energię, aby pokonać w wybranej przez siebie formie Mały Jeziorak. To również zaproszenie dla fanów nordic walking - mówi Paweł Hofman. - Spotkajmy się przed Galerią Jeziorak, aby swoją obecnością i aktywnością wspomóc tych, którzy potrzebują wsparcia. Galeria Jeziorak, obserwując nasze zaangażowanie, może sprawić niespodziankę w lustrzanym odbiciu Waszego wpisowego.

Zapisy już są przyjmowane, zapraszamy do systemu rejestracji: LINK. Wpisowe, w wysokości 10 zł, organizatorzy przeznaczą na cel charytatywny.

- Wybiorą go w lipcu członkowie Młodzieżowej Rady Miasta Iławy. MRM bardzo się w ten projekt zaangażowała, co cieszy - komentuje P. Hofman. - Niech zdecydują przedstawiciele młodzieży, tam są reprezentanci wszystkich szkół. Ja jestem za pomocą iławskim dzieciom i tak będę im podpowiadał.

10 września o godzinie 10:00 pokonaj 2 km wokół Małego Jezioraka.  

- Przebiegnij, przytruchtaj lub zrób to marszem. Nie musisz się ścigać, możesz po prostu w tym biegu być aktywny na swoim poziomie. Przekraczając linię mety z elektronicznym czipem w numerze startowym, który będzie pamiątką z tego dnia, dołożysz cegiełkę tworzącą mur pomocy - zaprasza zespół Iławskiego Półmaratonu.

Nie zabraknie wyróżnień dla najszybszych. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6251 sekundy