REKLAMAZDZ
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 czerwca 2022, 12:21 komentarzy 1
Naprawa DK16 we Franciszkowie już dobiegła końca.

Naprawa DK16 we Franciszkowie już dobiegła końca.

Dobra wiadomość dla kierowców. Jak podała w piątek, 24 czerwca Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie, zakończyła się naprawa nasypu DK16 we Franciszkowie (gmina Iława). 

Tym samym ruch na trasie Ostróda - Iława został przywrócony.

To dobra wiadomość zwłaszcza dla kierowców samochodów ciężarowych, którzy kierowani byli na objazd drogą krajową numer 15. Kierowcy osobówek mieli możliwość objazdu zamkniętego odcinka lokalnymi drogami we Franciszkowie.


Odcinek DK16 we Franciszkowie o długości około 300 metrów został zamknięty 9 czerwca po tym, jak w trakcie przebudowy przepustu stwierdzono uszkodzenie nasypu. Początkowo naprawa miała zakończyć się 15 czerwca; ostatecznie zarządca przesunął na 24 czerwca termin zakończenia naprawy - to ze względu na ulewne deszcze i większy, niż początkowo sądzono zakres uszkodzeń.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Fot. GDDKiA.

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Wiesiu 1 3 miesiące temuocena: 100% 

    Na stronie GDDKiA jest napisane że wahadło będzie do 8 lipca

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4199 sekundy