REKLAMAZDZ
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. materiały inwestora.)

Szukasz swojego "miejsca na ziemi", ale martwią Cię szybko rosnące ceny nieruchomości? Spełnienie marzenia o własnym, pięknym domu z ogrodem jest bliżej, niż myślisz! Na nowo budowanym osiedlu Lipova Gardens na Lipowym Dworze w Iławie ceny bezczynszowych domów zaczynają się już od 3 760 zł za metr kwadratowy. 


To bardzo atrakcyjna, zeszłoroczna cena. Oferta jest ograniczona w czasie ze względu na zmieniające się przepisy oraz ciągły wzrost cen materiałów. Nie zwlekaj więc, umów się na spotkanie (tel. 607 65 94 62) i zamieszkaj w pięknym domu na Lipova Gardens!


Lipova Gardens - to po prostu dobry adres!

Wśród największych atutów nowo budowanego osiedla inwestor wymienia lokalizację.

- To zielony i cichy skraj miasta, dobrze skomunikowany z centrum. Tuż obok jest przystanek autobusowy - opisują. - Do tego od jeziora Jeziorak i plaży dzieli nas zaledwie kilkaset metrów!

Cała inwestycja zakłada budowę 24 funkcjonalnych domów jednorodzinnych, w tym w pierwszym etapie realizacji powstanie ich 12. 

- Rozpoczęcie budowy nowego osiedla w Iławie jest dla nas niezwykle ważnym i odpowiedzialnym wyzwaniem - nie ukrywają inwestorzy. - W tak pięknej, zielonej i spokojnej lokalizacji chcemy stworzyć spójny architektonicznie projekt, wkomponowany w otoczenie, który będzie jednocześnie spełnieniem marzeń i oczekiwań przyszłych mieszkańców osiedla. Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy ekonomiczne, funkcjonalne i estetyczne domy zapewniające mieszkańcom maksimum komfortu i prywatności. Innowacyjne metody zastosowane przez nasz zespół architektów, łączące najnowsze trendy z użytkowością, sprawiły, iż powstaje nowoczesne, designerskie osiedle z charakterem. 

Bądź u siebie

Domy mają komfortowe powierzchnie użytkowe od 135 m2 do 178 m2 z garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym.

- Na pierwszym poziomie znajduje się część reprezentacyjna domu - przestronny, dobrze doświetlony salon z wyjściem do ogrodu, kuchnia, przedpokój oraz łazienka. Na drugim poziomie znajdują się 4 sypialnie, dobrze doświetlone oknami balkonowymi, łazienka oraz przedpokój - czytamy w materiałach o Lipova Gardens.

Do tego do dyspozycji właścicieli będą słoneczne i duże działki - o powierzchni około 5 arów każda. Tutaj spełnisz marzenie o własnym ogrodzie i aktywnym rodzinnym wypoczynku wśród zieleni.

Domy budowane są w wysokim standardzie i zgodnie z najnowszymi technologiami. Ważne szczegóły, których nie widać "gołym okiem", a które wpłyną na długie i bezproblemowe korzystanie z nieruchomości, to m.in. pełne ocieplenie i izolacja fundamentów, a także odwodnienie wokół budynków, wszystko przy zastosowaniu certyfikowanych materiałów wiodących producentów.

- Współpracujemy z najlepszymi! Wybieramy lokalnych, sprawdzonych i perfekcyjnych podwykonawców i liderów w swojej branży, stosując najlepsze materiały budowlane, a nasze domy spełniają normy Unii Europejskiej - informuje inwestor.

Kolejnym istotnym faktem jest pełna wysokość na każdym poziomie domu oraz okna balkonowe, a nie dachowe, zastosowane w każdym z pomieszczeń na piętrze. Dzięki temu jest przestronniej i jaśniej.

To wszystko w cenie mieszkania w bloku!

Indywidualne podejście

Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim, z możliwością otwarcia i skorzystania z rachunku powierniczego oraz zapewnioną  profesjonalną obsługą kredytową. Lipova Gardens wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta - możliwość zmian i dostosowania budynku do potrzeb.

Instalacja pod panele fotowoltaiczne, zmiana układu ścian? To tylko niektóre z możliwych udogodnień.

- Lipova Gardens jest dla wszystkich tych, którzy szukają własnego miejsca. To bezpieczny, nowoczesny i przestronny dom otoczony tym, co najlepsze - podkreśla inwestor. - Każdy projekt traktujemy indywidualnie, więc przyjdź, powiedz, czego oczekujesz i bądź u siebie!


Lipova Gardens w Iławie - 
piękny dom z ogrodem za mniej niż 4 tysiące zł/1 m2!

Zadzwoń, aby obejrzeć dom i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania - zapraszamy do kontaktu.
Tel. 607659462.


"To bezpieczny, nowoczesny i przestronny dom otoczony tym, co najlepsze. Lipova Gardens jest dla wszystkich tych, którzy szukają własnego miejsca".

Lipova Gardens Iława - spełnij marzenie o własnym pięknym domu z ogrodem.

Ilość zdjęć 13

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0185 sekundy