REKLAMAZDZ
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 czerwca 2022, 14:04 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Zaglądamy do galerii jazzowej przy ratuszu na iławski ekojarmark - dzisiaj ostatnia sobota miesiąca, trwa więc czerwcowa edycja cyklicznego wydarzenia, organizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne SART we współpracy z miastem Iława i Iławskim Centrum Kultury.

Co dzisiaj kupicie w galerii jazzowej?

Na przykład coś słodkiego. Na stoiskach dostępne są domowe ciasta, ale też naturalne chałwy w różnych smakach i zdrowe miody. Dostaniecie też sery i przetwory rybne domowej roboty, a także ciekawe mieszkanki suszonych owoców i całe bogactwo ziół o leczniczych właściwościach. Nie brakuje pieczywa na zakwasie i - oczywiście - rękodzieła, do użytku własnego albo na prezent. Po raz pierwszy obecna jest dziś na iławskim ekojarmarku gdańska pracownia ceramiki; rzadko spotykaną ciekawostką jest też  stoisko z dewocjonaliami, kolekcjonerskimi przedmiotami sztuki użytkowej oraz innymi "starociami".

Wystawcy tradycyjnie czekają na Was do godziny 16:00.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

Trwa iławski ekojarmark - w upalnej odsłonie wakacyjnej.

Ilość zdjęć 29

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Obserwator 1 miesiąc temu

    Jak zwykle tłumy

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Legia
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6405 sekundy